Wpis z mikrobloga

Pan Tomasz Sakiewicz jako prezes oraz własciciel największej konserwatywno-katolickiej stacji w Polsce ( Tv republika) często lubi wytykać ludziom ich pochodzenie oraz poglądy polityczne.
Panu Tomkowi w sumie wolno bo to człowiek bez skazy

Pan Tomek nigdy nie był synem Ryszarda Sakiewicza członka towarzystwa przyjaźni polsko-radzieckiej!

Pan Tomek również nigdy nie sklamał co rzeczywistego pochodzenia jego ojca który rzekomo miał walczyć w powstaniu warszawkim!

Pan Tomek jak prawdziwy katolik nie miał by czwórki dzieci z dwoma róznymi kobietami!

Włącz prawdę!
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #tvrepublika #4konserwy #urojeniaprawakoidalne
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan Tomek jak prawdziwy katolik nie miał by czwórki dzieci z dwoma róznymi kobietami!


@Fatalista1988: Jestem ciekawy ile % z tych różnych konserwatystów by się uchowało jakby odjąć wszystkich rozwodników, typów z dzieciakami na boku, czy kryptogejów xd
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: Wytykanie powiązań z komuchami jest już męczące miras. Cały nasz kraj ma z nimi powiązania, dlaczego? Bo od blisko pół wieku byliśmy na orkow skazani będąc komuchami i będąc z nimi w "sojuszu" Układu Warszawskiego, najczęściej pisowcy są pierwsi wytykać to komuś, ale to każdy z nas ma z nimi cos wspólnego, w PZPR liczył ponad 3 mln członków, a Polacy dołączali, bo jako towarzysz w partii miałeś przywilileje
  • Odpowiedz
Wytykanie powiązań z komuchami jest już męczące miras


@JasnyBanan: szkoda ze prawicowi publicysci i rozne inne trole zapominają o tym gdy pojawia sie nazwisko michnik czy olejnik. Wtedy zmęczenie jakoś znika.
  • Odpowiedz
Cały nasz kraj ma z nimi powiązania, dlaczego?


@JasnyBanan: to nie jest prawda. Natomiast nie jest przypadkiem, że akurat tylu ludzi "na szczycie" ma te powiązania - jest to dowód na to, że lustracja zawiodła, a nie "normalna sprawa"
  • Odpowiedz
@conamirko: @ZygmnuntIgthorn Jak chcecie oczyścić nasz kraj od komuchów, to musielibyście wyrżnąć 3/4 naszego narodu, jak nie całości, to by Polski nie było już ( ͡° ͜ʖ ͡°) przemawiają przez was emocje i propaganda PiSu. Spójrzcie na okres PRL bez emocji. Wiele rzeczy zawdzięczamy tamtemu okresowi i rzeczy, z których korzystamy do dziś
(σ ͜ʖσ) jedno z
  • Odpowiedz
@slapdash: Jeżeli chcemy oczyścić sie z komuchów, to byśmy musieli holokaust jakis przeprowadzić i wyrżnąć 3/4 narodu, to jest niemożliwe xd PRL to część naszej historii, tak jak II RP i niech PiSowcy w końcu ten fakt zaakceptuja. Zawsze mnie to dziwiło, że w szkole rzadko sie mówiło o PRLu, kiedy to nasza najmłodsza część historii, a najwięcej mowili o rzeczach sprzed tysięcy lat xd
  • Odpowiedz
Jak chcecie oczyścić nasz kraj od komuchów, to musielibyście wyrżnąć 3/4 naszego narodu, jak nie całości, to by Polski nie było już ( ͡° ͜ʖ ͡°) przemawiają przez was emocje i propaganda PiSu


@JasnyBanan: Przez Ciebie przemawia brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Ale sie zesrałeś typie xD zmień teraz gacie, bo śmierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie kwestionuje, że grubas jest niewinny, a Ty sie pultasz do mnie jakbym nie wiadomo co Ci zrobił xD

Ty sie naucz czytać, bo wyjaśniłem, że wytykanie komuś powiązań z komuchami jest bezcelowe m, bo caly nasz naród ma z nimi cos wspólnego i nie da sie tego "wyczyścić", bo
  • Odpowiedz
Pan Tomek jak prawdziwy katolik nie miał by czwórki dzieci z dwoma róznymi kobietami!


@Fatalista1988: prawdziwy katolik nie ma problemu z posiadaniem wielu dzieci od różnych żon.


Ale ale, wszedłem na wiki i okazało się, że synowie z drugiego małżeństwa to dzieci ADOPTOWANE.
Przeprosić mi natentychmiast pana redachtura.
  • Odpowiedz
  • 1
@JasnyBanan Nie, nie jest męczące. Uczciwi ludzie nie wchodzili w dupę okupantom. Tracili szansę na awanse, studia wyższe dla siebie i swoich dzieci ale nie szli ramię w ramię z okupantem.
  • Odpowiedz