Wpis z mikrobloga

Pan Tomasz Sakiewicz jako prezes oraz własciciel największej konserwatywno-katolickiej stacji w Polsce ( Tv republika) często lubi wytykać ludziom ich pochodzenie oraz poglądy polityczne.
Panu Tomkowi w sumie wolno bo to człowiek bez skazy

Pan Tomek nigdy nie był synem Ryszarda Sakiewicza członka towarzystwa przyjaźni polsko-radzieckiej!

Pan Tomek również nigdy nie sklamał co rzeczywistego pochodzenia jego ojca który rzekomo miał walczyć w powstaniu warszawkim!

Pan Tomek jak prawdziwy katolik nie miał by czwórki dzieci z dwoma róznymi kobietami!

Włącz prawdę!
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #tvrepublika #4konserwy #urojeniaprawakoidalne
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@getin: Caly naród jeździł do ZSRR, komunistycznych Chin i innych państw komunistycznych, bo o taką wize obywatel mógł ĺatwiej uzyskać, niż wize do państw zachodnich i demokratycznych. Jak obywatel chcial taka wize, to musial długo czekać na decyzje, bo rząd Cie prześwietlał, zadawał dziwne pytania np czy na pewno sobie tam poradzisz, albo z czego będziesz żyć, dlatego żeby np do RFNa w PRLu jak Kowalski chciał polecieć, to musial
  • Odpowiedz
bo z moich wypowiedzi płynie jasny wniosek, ze ja nie zachwalam komuny


@JasnyBanan: Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, co sam piszesz?

Sama komuna nie była zła tylkl wewnętrznie nieudolna przez brak
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: niezła projekcja z tymi 3/4 kolaborantów, brakiem okupacji i rozwojem człowieku. To że PRL to nie była Generalna Gubernia, to jeszcze nie znaczy że nie byliśmy bytem kolonialnym.

No i zapomniałeś też wspomnieć, że katastrofa gospodarcza z lat 90. to właśnie pokłosie naszego wzrostu gospodarczego z lat 70.
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: nawet tego nie czytam - rzucasz liczbami to dodaj źródło ( ͡° ͜ʖ ͡°) w przeciwnym razie daruj sobie wypracowania

Jakbym chciał chłopskiego rozumu to bym se jakiegoś pijanego wujka zaprosił
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: dziękuję za merytoryczną dyskusję. Tak czułem że masz tyle do powiedzenia w temacie. Wcale nie klepaliśmy surowców i produktów dla metropolii co się zbroiła na niewiadomo co. No i wcale nie mieliśmy podobnej polityki zagranicznej jak jakiś Brytyjskie Indie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@_T-800_: mam 0% pewności że to nie tłuścioch sobie wyedytował, bo kiedyś sobie zmyślił że jego tatuś walczył w Powstaniu Warszawskim
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Pospieszalski kanał odpalił. Generalnie nie polecam, bo takie typowe jego p---------e, ale sobie odcinek z Palade obejrzałem z ciekawości, no i jak to Palade i trochę ciekawych wątków było. Rozbawiło mnie jak obaj właśnie cisnęli bękę z tego jak wielu jest rozwodników w PiS (rozmawiali o Kurskim i o tym jak ludzie byli zniesmaczeni tym jego i jego nowwej partnerki cyrkiem z anulowaniem ślubu kościelnego, a potem z wielką
  • Odpowiedz