Wpis z mikrobloga

Do pracy przyszła nowa dziewczyna, nawet spoko, całkiem ładna (wyższa ode mnie xd), ogarnięta, dobrze się z nią gada, tylko gust muzyczny ma c-----y, ale mniejsza z tym. Pracuje u nas dopiero drugi tydzień a dzisiaj tak znikąd do mnie wypaliła czy nie chciałbym z nią wyprowadzać psy ze schroniska. Ja byłem nieźle zdziwiony bo w końcu się znamy niecałe dwa tygodnie a ona już takie coś mi proponuję, ale jej odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że w sumie spoko, ale ja nie mam za bardzo ogarniętego transportu i jeżdżę autobusami a ona na to, że ona by mnie przecież podwoziła. Ja nie wiem czy z niej taki ekstremalny ekstrawertyk, że tak szybko proponuje ludziom takie rzeczy, czy też wpadłem jej w oko. Cholera wie, chyba pozostaje siedzieć i obserwować co dalej []

#randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #psy #pracbaza
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kagernak: jak Cię jeszcze podwozi to skorzystaj, trafia się jakaś okazji aby się poznać, jak nie masz lepszych zajęć to pojedź z nią.. przecież nie musisz dalej jeździć jakbyś nie chciał.
Możliwe że po prostu szukają kogoś kto za nich będzie robił i im pomagał, więc zaprasza Cię jako narzędzie. Dlatego musisz to sprawdzić ;) potem o wymówkę to nie problem, że nie chcesz dalej tam jeździć.
Możliwe że tam
  • Odpowiedz
@Kagernak: obstawiam że nie ma to podłoża matrymonialnego tylko właśnie potrzebują w schronisku a ona jest ekstrawertykiem i po prostu szuka kogoś do roboty w robocie xddd pojedziesz, zrobisz co tam jest ona odwiezie podziękuje, troche pogada i tyle.No chyba że jesteś wygadanym chadem który troszczy się o pieski to już na pierwszą wizytę w schronisku możesz mieć wypucowanego kindybała.
  • Odpowiedz