Wpis z mikrobloga

@Tozsamosc_prawdziwa: pomijając simpienie i wychowywanie cudzych, to jeszcze dodam, że jaka w ogóle miłość? Kobieta jak ma dzieci, to jest kompletnie zafiksowana na ich punkcie. To już jest koniec, nim się zaczęło. Będzie cię jeszcze wytykanie, że to nie twoje, jako karta przetargowa w kłótniach.
  • Odpowiedz
@Kawa_z_cynamonem: głos rozsądku w tej kwestii na vikop. Nie chciałbym matki z dzieckiem, ale nie widzę nic złego w tym, żeby się z taką związać. Jeśli komuś nie przeszkadza 'plecaczek' u kobiety, jak mawia klasyk, c--j z nimi. To jest jakiś wykopowy mit z tymi samotnymi matkami nie mogącymi znaleźć partnera. Znam dobrze minimum dwie i nigdy nie miały żadnego problemu ze znalezieniem nowego faceta. Jedna z dwójką dzieci, z
  • Odpowiedz
yyy coraz wiecej jest samotnych ojcow? z nimi tez lepiej sie nie wiazac bo dzieci maja?

wiesz że na każdą samotną matkę przypada ojciec, który to dziecko spłodził? Więc mogą się parować między sobą


@ang-xvoi: @nobrain: wypowiedziałem się o matkach bo tego dotyczyła wrzutka OP'a. Jak najbardziej sprawa tyczy się też ,,alimenciarzy".

To tak jakby z pełną wiedzą kupić powypadkowe, spawane z dwóch różnych, auto i liczyć ,,jakoś
  • Odpowiedz
@sayanek: Alimenciarze dobrzy na wszystko XD Ciekawe jaki procent alimenciarzy postanowiło uciec od odpowiedzialnosci tak po prostu a ilu nie chce płacić bo podczas rozwodu zostali pomówieni o wszystko co najgorsze i była małżonka stosuje alienacje rodzicielska.
  • Odpowiedz
@Tozsamosc_prawdziwa: miłość jest najważniejsza ale odwróć sytuację i patrz jak kobiety zapierają się jak facet jest samotnym rodzicem.
Ludzie po prostu nie chcą wychowywać cudzego potomstwa. Dziś się przyzwyczaisz jutro cię kopnie w dupę a dziecko które zaakceptowałeś jako swoje odchodzi i c--j.
  • Odpowiedz
@Xuzoun xD zawsze mnie rozbraja argumebt, ze dziecko zawsze bedzie wazniejsze niz potencjalny partner xD zdradze Ci sekret, jesli urodzi Ci sie kiedys Twoje dziecko to tez sie stanie dla Ciebie wazniejsze niz Twoja partnerka (ktora je urodzila) i dla niej tez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O jezy, kupujesz dziecku lody wiec je utrzymujesz xD
Dziecko moze tez Cie pokochac i zaakceptowac jak wlasnego ojca. Ale jak
  • Odpowiedz
@ArekMaupa: @Kawa_z_cynamonem jako że jestem z rozbitej rodziny, to powiem Wam coś, co widziałem ze strony dziecka, dorosłego skrzywdzonego dziecka (rozwód to nie był nasz jedyny problem - mój i rodzeństwa) i kogoś, kto peklował samotną matkę i usłyszał wstęp do tego tekstu, który błyskawicznie mnie otrzeźwił, jak liść od matki lub ojca w wieku nastoletnim, gdy odwalałem szajs.

Tak jak już powiedział Wam w komentarzach, @Noct w
  • Odpowiedz
@Tozsamosc_prawdziwa: bo tak na serio to nic w tym złego tylko imperatorzy podrywu, giga chady wykopki tego nie rozumieją. Mają setki panienek do wyboru więc wolą bezdzietne... Bo mają setki panienek? Prawda...?
  • Odpowiedz
@sayanek: W sumie to z większością się zgadzam. Tylko jeden arument jest według mnie bez sensu, że usłyszy od dziecka ,,nie jesteś moim ojcem". Nie jest to miłe, ale równie dobrze dziecko moze do matki sypać tekstami:
,,Żałuję że mnie urodziłaś".
,,Nienawidzę Cię".
,,Czekam tylko aż umrzesz". Itd
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: no nie, bo jeśli para jest razem i świadomie decydują się na dziecko to będą się wspierać i nie pozwolą na to by ich wspólne dziecko stało się ważniejsze niż ich relacja. Poza tym zupełnie inaczej gdy stawiasz na piedestale swoje własne dziecko, a inaczej gdy kobieta z którą randkujesz wiecznie traktuje cię jak dodatek do swojego dziecka.

Przykład z lodami był, jak się domyślasz, przykładem. Chodzi o zobrazowanie
  • Odpowiedz
@Xuzoun oczywiscie, ze dziecko/dzieci staja sie wazniejsze a zwlaszcza ich dobro. I jestem przekonany, ze powie Ci to wiekszosc rodzicow. Stad chociazby wiele par z dziecmi „przebacza” sobie zdrade czy inne wystepki partnera - wlasnie ze wzgledu na dobro dzieci. Zreszta nie raz tak jest, ze rodzic sie rozwodzi z drugim bo cos tam ale wlasnemu dziecku przebacza duzo gorsze rzeczy.
I to nie jest tak, ze kobieta traktuje Cie jako
  • Odpowiedz