Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w #katowice wieczorem i przeraziła mnie masa wszelakich ciapakow, murzynów, Arabów, Kolumbijczyków i innych ciemnych ludzi. Skąd oni się tam biorą? Czułem się jak w mieście jakiegoś zachodniego kraju. Serio już do nas tez wpłynęło multikultii? Przecież właśnie to było super w Polsce ze nie było dużo tego elementu. Nie wiem wobec tego co musi dziać się w takiej Warszawie albo Krakowie. Niestety już jest za późno i ktoś niezle zaprogramował społeczeństwa Europy. Czuć w tym ewidentnie projekt inżynieryjny

#polska #zalesie #multikulti
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@finchharold aleś ty agresywny pajacu :p
Co mnie obchodzi jaki jest stosunek kogo do czego. Fakty są takie że nie mamy dzieci i jeśli nie będzie rąk do pracy to twoje oszczędności będą g---o warte. Wartość pieniądza jest względna. Będziesz się licytował o pracę tych, którzy jeszcze na rynku pracy będą. I co chcesz z tym zrobić geniuszu? xD Pora zacząć robić dzieci jak chcesz rasowo czystej Polski. I to nie
  • Odpowiedz
@ostr nie no nurzyni mordujący maczetą małe dziewczynki i Arabowie gwałcący nastolatków butelką to wielka wartość i rzeczywiście w ogóle nie powinno się na nich zwracać uwagi, a ludzi co nie lubią biedy i mordu w swoim państwie nazwać jakimiś ‚smieciaczkami’ czy innym gównianym wyzwiskiem wymyślonym przez autystę komucha XDDDD Ty masz kompleksy jak się stawiasz na równi z ludem globalnego południa
  • Odpowiedz
@finchharold: Chłop co z-----ł. Wyszedł w niedziele w centrum katowic i się dziwi, że różni ludzie są. Mariacka i inne miejscówki w kato, w ogóle nie są miejscami spotkań, a w katowichach nikt nie studiuje i nie pracuje. xD
Potężny projekt inżynieryjny (w sumie to tak bo pewnie duża część to byli hindusi xD)
  • Odpowiedz
@ostr: aż mi się przypomina sranie takich brytoli na polaków za granicą. I przypomnę jeden stand-up. Chłop powiedział, że ich prawica narzeka, że polacy odbierają im pracę. Ktoś przyjeżdża, nie zna języka, nie ma pieniędzy, nie ma znajomości i odbiera ci pracę...
Zresztą narzekanie na inżynierów to top kek. Wystarczy posiedzieć trochę w notthingam w polskiej dzielnicy. Bieda umysłowa harda, w mordę też tam można dostać. Zresztą jak w całym
  • Odpowiedz