Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w #katowice wieczorem i przeraziła mnie masa wszelakich ciapakow, murzynów, Arabów, Kolumbijczyków i innych ciemnych ludzi. Skąd oni się tam biorą? Czułem się jak w mieście jakiegoś zachodniego kraju. Serio już do nas tez wpłynęło multikultii? Przecież właśnie to było super w Polsce ze nie było dużo tego elementu. Nie wiem wobec tego co musi dziać się w takiej Warszawie albo Krakowie. Niestety już jest za późno i ktoś niezle zaprogramował społeczeństwa Europy. Czuć w tym ewidentnie projekt inżynieryjny

#polska #zalesie #multikulti
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@assninja to pytanie jest tak głupie ze już brak mi słów xd w krajach zachodnich żyje się lepiej przez ciapakow xdd

Polska dościga kraje zachodu gospodarczo ale powinnismy pozostać wierni temu ze nie ma tutaj takiego multikulti bo dzięki temu w Polsce moze lepiej się żyć niż na zachodzie. Już sporo ludzi z zachodu ucieka do polski bo tu bezpieczniej
  • Odpowiedz
@finchharold: a pomyślałeś że może to co powoduje że lepiej się tam żyje ściąga również osoby innego koloru skóry? Tak więc nic dziwnego że przyjeżdżają do zachodnich państw a teraz także do Polski, skoro u nas żyje się coraz lepiej i coraz bardziej zbliżamy się do zachodniego poziomu.

A powiedz mi jak to się żyje w krajach gdzie oni nie chcą jechac? Myślisz że należy do tego dążyć?
  • Odpowiedz
@hacerking rasizm!!! Rasizm!!! Wszędzie rasizm!!! Wiesz w ogóle co to jest rasizm? Wiesz to co efekt skali?
Gdyby ciapaki zachowywali się nornalnie na zachodzie to nikt by nie miał obaw przed przyjmowaniem ich do kraju a to jest uzasadniona obawa. Wsadźcie sobie w dupe ten rasizm bo na nikogo taka latka już nie działa
  • Odpowiedz
@finchharold: polaczek śmieciaczek poczuł się zagrożony bo obcokrajowcy XD ale macie p---------e niskie poczucie własnej wartości, że jakieś jak sami piszecie losowe imigrusy wywołują w was PRZERAŻENIE. Chociaż po wpisie i komentarzach to faktycznie pewnie ten ciapak czy mudzin sa wiecej od OPa warci.
  • Odpowiedz
@finchharold

wiesz co to działalność gospodarcza i odkładanie samemu na emeryturę?


A wiesz, że to tak nie działa? Ty finansujesz emerytury obecnym emerytom a "ktoś" będzie w przyszłości finansował twoją. Te całe "składki" to iluzja, w którą jak widać uwierzyłeś xD aka nie będzie rąk do pracy = g---o dostaniesz
  • Odpowiedz