Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w #katowice wieczorem i przeraziła mnie masa wszelakich ciapakow, murzynów, Arabów, Kolumbijczyków i innych ciemnych ludzi. Skąd oni się tam biorą? Czułem się jak w mieście jakiegoś zachodniego kraju. Serio już do nas tez wpłynęło multikultii? Przecież właśnie to było super w Polsce ze nie było dużo tego elementu. Nie wiem wobec tego co musi dziać się w takiej Warszawie albo Krakowie. Niestety już jest za późno i ktoś niezle zaprogramował społeczeństwa Europy. Czuć w tym ewidentnie projekt inżynieryjny

#polska #zalesie #multikulti
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oho jaki postępowy Europejczyk


@finchharold: Czy ja wiem, czy postępowy? Po prostu nie uciekam do domu z płaczem, jak zobaczę na mieście obcokrajowca, raczej normalna sprawa xD Daję ci radę, byś tak nie cierpiał w życiu, jak to opisujesz tutaj.
  • Odpowiedz
@finchharold ile masz dzieci? Tu nie chodzi o sympatię czy antypatie do ciapatych, ale takie komentarze jak Twój to albo trollowanie, albo ignorancja. Wiesz co to gospodarka, wiesz co to system ubezpieczeń?
  • Odpowiedz
@finchharold: a gdzie dokładnie ? Bo byłem wczoraj na Mariackiej, Dworcu i mimo że wnikliwie obserwowałem to Potopu Uchodźców nie dane było mi uświadczyć. Spotykałem pojedyńcze osoby ale w porówaninu do Dusseldrofu to brak skali porównawczej...
  • Odpowiedz
Po prostu zastanawiam się czy to dobre dla Polski i mam obawy, nie cierpię


@finchharold: a lepiej się żyje w krajach zachodnich czy wschodnich?

To powinno rozwiać twoje wątpliwości
  • Odpowiedz
@finchharold xD jak nie będzie dzieci, ani imigrantów to te swoje oszczędności emerytalne wydasz na godzinę podcierania d--y przez pielęgniarkę. Więc lepiej miej nadzieję, że będą w Polsce murzynki chętne to robić za psi c--j, bo się zdziwisz z tym swoim rozsądnym planem emerytalnym.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: bawia mnie komentarze ludzi takich jak ty.
Nigdy pewnie za granicą nie byłeś na dłużej niż 5 dni urlopu, o ile w ogóle byles i będziesz tutaj docinal.
Zamieszkaj w UK, czy jakims innym zachodnim kraju i wyjdz sobie w nocy legalnie na miasto jak w Polsce do tej pory, potem wróć do siebie i odpowiedź sam sobie, gdzie jest bezpiecznej.
Byłem miesiac temu, kobitki porozbierane, bez stresu pociskają
  • Odpowiedz
@finchharold Kurcze, w moim mieście - 30-40 tysięcy mieszkańców- co jakiś czas zobaczę czarnych, to jednak jakoś mam na to wywalone i nie mam rasistowskich myśli, więc dziwią mnie ludzie, którzy płaczą na wykopie, że raz na ruski rok zobaczą czarnego

PS Mimo wszystko dziwnie się czułem, gdy przyjął mnie nocą m----n w szpitalu, bo palec był złamany, a skurczysyn tak boleśnie go badał, że aż
  • Odpowiedz
ktoś niezle zaprogramował społeczeństwa Europy. Czuć w tym ewidentnie projekt inżynieryjny


@finchharold Ojej, jacyś źli ludzie zaprogramowali dobrych Europejczyków żeby sprowadzali tanią siłę roboczą. Straszne. Rzeczywiście coś niespotykanego. Dla Europejczyków zysk i pomnażanie majątku nigdy nie były ważne. Jacyś niedobrzy ludzie ich tak zaprogramowali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz