Wpis z mikrobloga

Wykopki will be wykopki XD
To pewnie ci sami ludzie którzy pod postami, że kogoś biją piszą "aa czemu nikt nie reaguje, ja to bym zareagowal" XD

Ciekawe czy jakby ktoś was w nocy n---------ł pod blokiem to nie chcielibyście żeby ktoś zszedł pomóc bohaterzy xD

Nie ważne, że w tym przypadku nic się nie działo. Jak ktoś drze mordę jakby go ze skóry obdzierali to wypada zareagować i sprawdzić, propsy @kishibashi

#shitwykopsays #bekazpodludzi
Heemeyer - Wykopki will be wykopki XD
To pewnie ci sami ludzie którzy pod postami, że...

źródło: 1000013701

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heemeyer jeśli chodzi o kobiety to od dawna słowo wykopków tańsze od gówna.

W ogóle ten portal przeszedł drogę od niegroźnych kuców, z którymi można było fajnie merytorycznie porozmawiać, do siedliska toksycznych s--------n z którymi nie można w ogóle porozmawiać, bo za ich wszystkie problemy odpowiadają kobiety (bo ich blokują jak w drugiej wiadomości zapytają czy usiądzie im na mordzie <bo tak przecież rozmawia Chad>)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: a w ostatnim czasie to siedlisko toksyków urosło do niebotycznych rozmiarów. Zero merytorki tylko wyzwiska, nadal pełno farmazoniarzy bogaczy, przedsiębiorców z bożej łaski, trolli politycznych i przygłupów ekspertów w każdej dziedzinie
  • Odpowiedz
@dr_papieros niestety, widać to po ruchu, który zmalał, a to o czym piszesz urosło. Czyli został sam ściek.
Mnie tu trzyma jedynie przyzwyczajenie i mireczki z #f1 , #skoki czy rolnik szuka żony xD bo jak się nie lubi discorda i Twittera to nie ma za bardzo alternatywy (hejto to kilka wpisów przez weekend wyścigowy, na skokach to w ogóle pustki byly)

Ale myślę że za jakiś
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Protip - te s---------y obecne i kuce to te same osoby, które w doroslosci zweryfikowal wolny rynek matrymonialny.

Obecnie w Polsce nie ma nigdzie lepszego przykładu wolnego rynku niz ten a jego najwieksi zwolennicy poniesli nim sroga klęskę i wylewaja to swoj bol d--y choc maja przedsmak tego czego sami chcieli.
  • Odpowiedz
@Heemeyer: Skądś jest ten stereotyp, że kobiety szybciej reagują. Dlatego jak ma się problem, to lepiej trafić na parę - kobieta zauważy, zasygnalizuje i przekona chłopa aby zareagował prawidłowo/skutecznie.
  • Odpowiedz
@jegertilbake

@hpiotrekh: Protip - te s---------y obecne i kuce to te same osoby, które w doroslosci zweryfikowal wolny rynek matrymonialny.


Wolałbym myśleć, że to jednak jakaś tiktokowa gównarzeria, niż 35-40 letnie chłopy xD

Będąc w tym przedziale coraz częściej czuję się na wykopie jakbym przyszedł po dziecko do przedszkola i nie rozumiał miejsca, w którym się znalazlem xD
  • Odpowiedz
  • 10
@Heemeyer gorzej niż psy, niż zwierzęta, mentalność dzikusów z dalekiej Afryki, boją się imigrantów a sami są ściekiem mentalnym na poziomie średniowiecza xD
  • Odpowiedz
@Heemeyer: z jednej strony masz całkowitą rację z drugiej jak będziesz miał np 30 lat i trochę pożyjesz jak dorosły to zobaczysz że wtrącanie się w patole jak konkubent nawala konkubinę to wpuszczanie się w szambo. No niestety ale życie nas dorosłych facetów uczy że niemal zawsze (niemal - dlatego się zgadzam że trzeba reagować), to nie jest obcy facet napadający na kobietę tylko mój kochany Sebuś jak wypije to
  • Odpowiedz
@LifeReboot: tylko, że ja mam więcej niż 30 lat i z doświsdczenia wiem, że nieudzielenie pomocy powoduje długotrwałego kaca i wyrzuty.

Tak, też mi się zdarzyło, że interweniowałem wobec gościa, który bił partnerkę i ona się oburzyła na mnie. I co? I nic. Równie dobrze mogła to być inna relacja.

Patoli nie można potakiwać, tolerować i być obojętnym. Muszą wiedzieć, że są źli, że ludzie nie będą bezczynni.
  • Odpowiedz
@ToksycznyArek: Idąc tym tropem, to najlepiej trafić na parę kobiet, bo na pewno pomogą najszybciej?
Czy to jednak działa tak, że kobieta "szybko reaguje", bo to nie ona będzie ryzykować zdrowiem dla ratowania obcej kobiety, a będzie nagabywać do tego swojego faceta, który nie chce przed nią wyjść na "słabeusza"? :)
  • Odpowiedz
W ogóle ten portal przeszedł drogę od niegroźnych kuców, z którymi można było fajnie merytorycznie porozmawiać, do siedliska toksycznych s--------n z którymi nie można w ogóle porozmawiać, bo za ich wszystkie problemy odpowiadają kobiety (bo ich blokują jak w drugiej wiadomości zapytają czy usiądzie im na mordzie <bo tak przecież rozmawia Chad>)


@hpiotrekh: To nie portal tylko społeczeństwo się polaryzuje. Mechanika działania social mediów gdzie domyślnie otaczają cię tylko ludzie
  • Odpowiedz
W ogóle ten portal przeszedł drogę od niegroźnych kuców, z którymi można było fajnie merytorycznie porozmawiać, do siedliska toksycznych s--------n


@hpiotrekh: A ty jesteś diamentem świecącym w tej hałdzie gruzu i piasku ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwielbiam takie posty, "oj jak tu c-----o", to co tu robisz?
  • Odpowiedz