Wpis z mikrobloga

  • 11
@PieknyWojciechPostrachDziewic @ArnoldZboczek @leeaxe @silnikAtrakcyjny @Notes @saib75 @Krzysztof53647 @Koronanona @matkop89 @cichy-spokojny-grzeczny @cichooo @dr3vil @Sinsenn @xionacz @mediolano @Indoktrynator

Nie lubie gorali, ale tutaj sie nie dziwie. Rodzina miala kiedys duzy plac przy domu przy ruchliwej drodze. Ile ludzi sie tam zatrzymywalo, robili spotkania, dzieci srały w krzakach, znaki byly ze to teren prywatny i nie wjezdzac.

I tak
  • Odpowiedz
@Blew: trochę się w adwokata diabla pobawię ale ile razy tu jest nadawanie na Januszy co się zatrzyma na zakazie bo on tu tylko na chwilę wysadzi ludzi. Potem podjeżdża minibus a za chwilę już dziesiąty.
  • Odpowiedz
  • 0
@mediolano: To stają Ci na fragmencie przed bramą. Zresztą daleko nie trzeba szukać, pod Wrocławiem jest góra Ślężą - popularne miejsce wypadów. Jest darmowy parking wzdłuż drogi dojazdowej, 2 duże parkingi przed wejściem na góre, do tego ustawione w jodełkę. Płatne ale w zestawieniu z cenami Wrocławia jakieś grosze. Ile razy tam jadę widzę auta postawione na zakazie parkowania, na trawie lub przed garażami i bramami wjazdowymi. W zwykłe dni
  • Odpowiedz
@mediolano …wykopać fosę, postawić most zwodzony i wszystko opatulić drutami kolczastymi podłączonymi do prądu! Tak budować uwielbiają p0lacy!
A może wystarczy respektować czyjąś własność prywatną i nie w--------c się z buciorami tam gdzie nie można? Może wystarczy nie ignorować tabliczki gdzie jest napisane żeby nie parkować?
Dlaczego ja mam stawiać płot wokół terenu bo banda postsowieckich barbarzyńców wjeżdża mi na teren?
  • Odpowiedz
@Notes Ale przecież tam nigdzie nie ma takiej tabliczki, wręcz przeciwnie jest informacja, że to j----y parking, a właściciel dodatkowo zdziera siano za zawracanie czy wysadzanie. Imo to oczywiste że powinien “doinwestować” w swój biznes żeby automatycznie wyeliminować sytuacje gdzie ktoś kto nie chce tam parkować po prostu tam nie wjeżdżał XD
  • Odpowiedz
@Blew: zakopane to stan umysłu. chałupa z pokojami na wynajem, do której można dojechać tylko samochodem (bo na zadupiu zadupia zakopanego), to zamiast wliczyć w cenę parking, to oni doliczają stówę za dzień postoju. xD
  • Odpowiedz
@Blew: Ani troche sie takim znakom nie dziwie. Jak ktos ma prywatny parking i co chwila stoi tam autobus i "odbiera" 40 osob, to stoi tam godzine.

Wjazd do garażu mam obok paczkomatu, praktycznie co drugi wjazd ktos stoi na chwile, albo na sekunde i trzeba czekac. Najgorszemu wrogowi tego nie zycze. Ostatnio jakis taksowkarz o 1 w nocy zagrodzil wjazd bo oni sie pakuja, a metr (!) dalej byly
  • Odpowiedz
@TigerTiger bo zaburzy to estetykę terenu? Jedyna opcja jaka by mnie usatysfakcjonowała to postawienie donic z jakimiś roślinami ale to automatycznie sprawi, że zablokuje też dojazd sobie. W mojej ocenie powinna wystarczyć tabliczka że teren prywatny i zakaz parkowania i tyle. Cywilizowany człowiek powinien przeczytać i uszanować. Postsowiecki p0laczek któremu się wydaje że może wjechać i parkować gdzie mu się podoba nie zrozumie i nawet słupki mu nie przeszkodzą bo wyłamie
  • Odpowiedz
@Notes: Ok, to twoja ziemia i możesz sobie robić co z nią zechcesz. Ale dla mnie ważniejszy od estetyki jest spokój. Uwierz mi że są takie słupki których nie wyłamiesz. Albo te zapory z metalu na kłódkę które otwierasz sam. I wjeżdżasz. Ludzie to ludzie i każdy patrzy tylko na to żeby jemu było dobrze. Z publicznej ulicy przy której mieszkam ludzie urządzili sobie parking że ciężko przejechać osobówką. W
  • Odpowiedz