Wpis z mikrobloga

Ludzie jednak nie przestaną mnie zaskakiwać. Tyram sobie dzisiaj przy napełnianiu worków piaskiem na wałach, a nagle z za pleców slychać głos rozżalony. Młoda kobieta na rowerze razem ze swoim przydupasem zaczęła się burzyć, że wszędzie jej ścieżkę pozostawiali i nie ma jak przejechać. Ręce opadły. #powodz #rower #zalesie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@deziom No dokładnie tak właśnie było. Nie rozumiem po co miałbym to wymyślać, za stary na to jestem. W miejscu gdzie trwają akcje z workami przebiega świetna ścieżka spacerowo-rowerowa i zawsze jeździ i chodzi tam mnóstwo ludzi. Jest pełno osób, które przyjeżdżają lub przychodzą tylko popatrzeć ale tylko raz się zdarzyło, że ktoś miał pretensje o układanie worków.
  • Odpowiedz
  • 3
@swinkapl Już ostatni raz odpisze, bo szczerze dodawanie czegokolwiek na tym portalu zauważyłem mija się z celem. Nie mam żadnego powodu, by cię okłamywać. Rozumiem, że w dobie baitów ciężko się połapać ale uwierz, że na świecie idiotów nie brakuje. I tak, właśnie tu z takim miałem/mieliśmy do czynienia.
Nic strasznego się nie wydarzyło, kobieta przejechała, bo ją przepuscilismy, a jej facet objechał trawą dookoła. I tyle. Żadnej sensacji, wyzwisk, itd.
  • Odpowiedz
@chris_june nauczyłem się by nie ufać niczemu czego nie widzę. Nie widzę filmu z dana sytuacja = nie wierzę że ona wystąpiła. Internet uczulił mnie bardzo klamstwa
  • Odpowiedz