Wpis z mikrobloga

Mój peak performence jeszcze zanim zacząłem przygodę z #sterydy.

Nikt mi nie mówił że się nie da, nawet sam wierzyłem ślepo ludziom że są czyści, jak się okazało później, wchodząc na środki, nagle każdy zaczął się przyznawać że leci już x czasu, a za nic nie było po nich widać. xD

86,2kg na zdjęciu, zajebiste światło, zajebiste 176cm wzrostu i 21 lat młodości.

Bycie naturalem jest przerąbane, jak ciężko nie pracujesz, to znajdzie się ktoś z lepszą genetyką kto w połowę czasu osiągnie od Ciebie więcej.

Niedawno widziałem fajne określenie.

W naturalnej kulturystyce wygrywa prawdziwy gen.

W kulturystyce prawdziwej większe znaczenie ma praca, bo czystych genetyków wcale nie jest u nas tak dużo.

#silownia
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokoksy
Lewusx - Mój peak performence jeszcze zanim zacząłem przygodę z #sterydy.

Nikt mi ni...

źródło: IMG_9608

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx
Bycie naturalem to wieczne wyzwanie związane z zarządzaniem zmęczeniem, które występuje w mniejszym stopniu na b----e. Trzeba naprawdę chłodnej głowy i doświadczenia żeby jako natural mieć fajne wyniki. I z tej perspektywy pozostawanie naturalnym wydaje mi się trudniejsze niż bombienie.

Paradoksalnie, moim zdaniem, naturale bardziej potrzebują trenera niz sterydziarze, czyli kogoś kto będzie miał chłodna głowę i wiedzę jak zarządzać progresem i zmęczeniem.
  • Odpowiedz
@Lewusx Nie ironicznie wtedy wyglądałeś dla takiego kompletnego laika jak ja lepiej niż teraz, bardziej estetycznie i szczupło na twarzy. No, ale jak tobie to odpowiada to jest najważniejsze, bo my za ciebie nie wyciskamy ciężarów i ważne, żebyś ty dobrze się czuł.
  • Odpowiedz
  • 2
@SonidoStark: Jasne że tak może być, niewiele osób jest teraz takich które będą dążyli do sylwetki jak ja czy w ogóle będzie im się podobał taki gabaryt. Ja podchodzę do tego czysto sportowo i chce tak wyglądać.

@MamMalegoSiurka Wiesz, zdarzają się takie osoby jak młody ninja np. który im więcej zrobi na treningu, tym bardziej urośnie i tutaj już filozofii wielkiej nie ma, ale racja, u większości ograniczenia regeneracyjne
  • Odpowiedz
@Lewusx: no dobra, ale masz zdjęcie peaka z normalnym oświetleniem? Takim jak chociażby na zdj w komentarzu.
Nie mówie, że nie było super, ale takie zdjęcia to mocno zakłamują rzeczywistość i może to wcale nie był nic nadzwyczajnego
  • Odpowiedz
  • 3
@dr_love: Napisałem że zajebiste światło, właśnie żeby podkreślić że to nie jest jakiś szał. Znam i miałem okazję prowadzić ludzi dużo bardziej utalentowanych niż ja. :)

Przeszukałem całą galerię i nie mam ani jednej z tego okresu, mam tylko na max docince ważąc ponad 15kg mniej. Tutaj widać coś co jest rzadkie, ładną ramę i układ mięśni.
Lewusx - @dr_love: Napisałem że zajebiste światło, właśnie żeby podkreślić że to nie ...

źródło: IMG_1383

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lewusx: nice. jak na taki mimo wszystko niedługi okres czasu to te zdjęcie jeszcze lepiej oddaje progres

Współczuje wszystkim 70 kg szczurom jedzącym bcaa i myślącym, że na sucho kiedyś staną się d------i. Parafrazując bst - żeby być dużym, trzeba dużo wbijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lewusx ale, że niby nie miałeś genu naturalnie, skoro sam mówisz, że ludzie co przyznawali się że są na soku wyglądali gorzej? 🥸

Do powiedzenia jeszcze bym dodał, że w naturalnej kulturystyce wygrywa ten, który potrafi trafić z wynikami badań, żeby nic nie wyszło 😎
  • Odpowiedz