Wpis z mikrobloga

Dziewczyny z którymi się spotykałem były wszystkie o co najmniej półkę atrakcyjniejsze jako kobiety niż ja jako mężczyzna, więc jak to się ma do #blackpill ?

Czasem w sumie sam się nad tym zastanawiam, ale dla mnie to oczywisty dowód, że rozmowa/bajera > japa

#randki #bluepill #stulejacontent
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Niektórzy mężczyźni za wszelką cenę szukają sposobu na usprawiedliwienie swojej bierności. Wolą uznać, że cały system jest z-----y niż pracować nad sobą. A już w ogóle wspaniale, jak uznamy, że liczy się wyłącznie wygląd, wtedy jeszcze można uznać, że wszyscy inni są płytcy i głupi, ale w rzeczywistości to projekcja - to te osoby patrzą wyłącznie na wygląd, traktują płeć przeciwną jako atrybut statusu. Ponieważ takie osoby są brzydkie,
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Pisząc o jednym przykładzie miałem na myśli twoją opinię. To Ty oceniłeś, że dziewczyny były od Ciebie atrakcyjniejsze, a realnie jest szansa, że byliście na swoim poziomie. A jeśli były nawet półkę wyżej to jak kończyły się znajomości? Ty je olewałeś czy to one wymieniały Cie na lepszy model?
  • Odpowiedz
To Ty oceniłeś, że dziewczyny były od Ciebie atrakcyjniejsze, a realnie jest szansa, że byliście na swoim poziomie.


@CloudSpanner: klasyka - low tier normiki z wykopu oceniaja kazda nieotyla kobiete w maikjazu jako modelkę
  • Odpowiedz
low tier normiki z wykopu oceniaja kazda nieotyla kobiete w maikjazu jako modelkę


@git_commit: Brak nadwagi, makijaż i podstawowa higiena osobista = 7-8/10 ruchałbym. Potem wielkie zdziwienie, że kobiety mają ego top.
  • Odpowiedz
  • 0
Dodaj zdjęcia tych par, bo to takie wasze pierdzielenie


@Nowystaryziel: Stary, nie będę wrzucał ci zdjęć koleżanek na ten toksyczny portal xD Możesz nie wierzyć, przecież cię nie zmuszam, nie mam absolutnie żadnej motywacji, by cię na siłę przekonywać.

EDIT: 8/10 to już supermodelki ziomek i finalistki z miss
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Taka Izabella Krzak to dla mnie 9/10.
Musisz dodać wzrost, szczękę, twarz, włosy, figurę- czy ma jędrne wysportowane ciało.
Wy to zobaczycie laskę, która jest przeciętna, ale ma makijaż, fryzurę zrobioną, odpowiednie ciuchy z pushupem i od razu 7-8/10. Nawet jak ma sylwetkę skinnyfat.
Czy kobieta jest piękna dowiesz się dopiero gdy zobaczysz ją nago.
  • Odpowiedz
Nie tylko ja, tylko nawet wszyscy moi przyjaciele z ekipy, nawet zajęci xD


@Kopyto96: Ale co do tego mają inne normiki, każdy normik ocenia tak samo, co 2-3 julce na ulicy powie, że jest co najmniej 8/10, już ci wyżej wyjaśnili. Z tego później wynikają takie normickie "mądrości" jak to, że jest niby ogromna dysproporcja między urodą Polek i Polaków, Polki super ładne, ale chłopy już nie xD. Też jesteś
  • Odpowiedz
  • 0
Powiedz jeszcze, że popierasz konfederację, a zacznę mieć wątpliwości, czy jesteś prawdziwy, a nie wygenerowany przez ej aj.


@Cesc: no głosowałem na nich xD A jak miałem kobietę(6 lat związku) to ona też na nich głosowała, bo tak jej kazałem
  • Odpowiedz