Aktywne Wpisy

dariusz44 +84
#gielda
Wiecie co mi r---------a głowę? To że taki pionek jak jak ma włożone prawie 100k USD w akcje takiego majkrosofta. Wiadomo że na minus, ale nie o to.
Ja, zwykły Darek, mam k---a prawie 400k PLN w akcjach jednej spółki.
W portfelu prawie milion.
Ja, zwykły chłopak z bloku, który pierwsze firmowe buty miał mając lat 16. Jakieś converese’y. A teraz mam takich butów szafę. I wszytko.
Mózg r-------y.
Wiecie co mi r---------a głowę? To że taki pionek jak jak ma włożone prawie 100k USD w akcje takiego majkrosofta. Wiadomo że na minus, ale nie o to.
Ja, zwykły Darek, mam k---a prawie 400k PLN w akcjach jednej spółki.
W portfelu prawie milion.
Ja, zwykły chłopak z bloku, który pierwsze firmowe buty miał mając lat 16. Jakieś converese’y. A teraz mam takich butów szafę. I wszytko.
Mózg r-------y.
kurde_ +13
Wziąłem za żonę kobietę która jest niestabilna emocjonalnie. Jest p----------a. Teraz po ślubie to wychodzi. Odcina mnie od znajomych od rodziny snuje jakieś teorie spiskowe. Nie mogę nic porobić poza domem chociażby ogarnąć auto czy pomóc bratu na budowie bo zaraz mi p------i że nie poświęcam jej i dziecku czasu. Czuję się jak w psychiatryku. Z chęcią wziąłbym rozwód ale mam z nią kilku miesięcznego syna #gorzkiezale #zwiazki




Mam pytanie do #rozowepaski. Co zrobić, by przestać zaprzątać sobie myśli facetami i skupić się wyłącznie na swoim rozwoju?
Moja sytuacja jest kiepska. Słabo płatna praca, wykształcenie wyższe, ale humanistyczne, wygląd 4/10 (opinia znajomego), w dodatku mam ponad 30 lat. Nigdy nie miałam powodzenia u facetów. Właściwie życie towarzyskie i miłosne u mnie nie istnieje, jedynie w mojej głowie kłębią się urojenia.
Czasem mi się jakiś facet spodoba (nie chodzi o tzw. chada), ale zazwyczaj okazuje się, że to ktoś z dobrego domu, wykształcony, zamożny, czyli nie dla mnie. Nawet nie mam śmiałości zagadać, bo wiadomo, że tylko bym się skompromitowała. Na moim poziomie oczywiście nikt mi się nie podoba i mam sobie to za złe. Zawsze myślę tylko o mądrzejszych i lepszych od siebie chłopakach i tracę tylko czas, bo dla nich jestem nikim. Boję się, że to jakaś nieuleczalna choroba psychiczna, a nie chce być dłużej złym człowiekiem.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim hipergamia
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi