Wpis z mikrobloga

Głosowałem na konfederację, mój różowy na lewicę i wiecie co? G---o, żyjemy ze sobą i się dogadujemy, bo nie jesteśmy jak zwierzęta, rzucające się sobie do gardeł na podstawie poglądów politycznych, nie leczymy frustracji wojenkami o partię i mamy szacunek dla innych ludzi.
Wy się żrecie jak psy, a na górze politycy śmieją się z was, jak udało im się pięknie was podzielić. Pozdrawiam cieplutko normalnych ludzi.

#lewica #4konserwy #neuropa #prawica #polityka
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopek pisze cokolwiek


@toord: "cokolwiek" XD wiadomo, bidny wykopek tylko napisał "współczuję", jeszcze lizaka trzeba było mu dać i pogłaskać po główce.
Rozumiem łganie jak dajmy na to coś jest niepotwierdzone, czy daleko, ale w tym samym wątku?
@wstanczyk zapewne wtedy się wyrasta kiedy wrasta się w kredyt 2% czy tam 0% i jest to dorośnięcie po polsku, bo można narzekać na tych drugich że nie dali 500+/800+ (niepotrzebne
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram ten związek istnieje tak jak propopolska konfederacja. Jak można gadać o szacunku do innych, gdzie w tej partii jest chłop co powiela kacapską propagandę i chce batozenia gejów XD.
Już nie wspomnę o brataniu się z nazistowską partią.

Tzn. pewnie dużo takich par jest, ale o polityce raczej mało mają pojęcia. Bo dla mnie jest to niemożliwe, żeby baba głosowała na kolaborantów ruskich.
d4wid - @RandytheRam ten związek istnieje tak jak propopolska konfederacja. Jak można...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@wloczykij83: Głosując na daną partię popierasz tę partię. Przykład będzie prymitywny, ale jak ktoś znając poglądy Hitlera głosował na NSDAP, bo mu się podobał program gospodarczy, to jaki był tego ostateczny efekt?
Jak czyjeś standardy są tak niskie, że przymyka oko na katotaliban i ostrą prokacapskość, to mi to w zupełności wystarczy, by taką osobę ocenić negatywnie.
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: Część lewicy z rozrzewnieniem wspomina PRL i siedzenie pod kacapskim buciorem, k0nfa zaś aktywnie pracuje nad jego powrotem (ugabuga to nie nasza wojna). Więc dobrze dobrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dużo miłości i spełnienia w związku!
  • Odpowiedz
Głosowałem na konfederację, mój różowy na lewicę i wiecie co? G---o, żyjemy ze sobą i się dogadujemy, bo nie jesteśmy jak zwierzęta,


@Randy_the_Ram: W porzadku, z drugiej strony tak duża róznica w pogladach na temat czy to tematów spolecznyc czy chociazby ekonomii miedzy Toba i Twoja partnerka zastanawia mnie (a co jak co Konfederacja i Lewica to w zasadzie dwa przeciwne bieguny).

I nie mowie tutaj o wyborach partyjnych, ale po prostu o zyciu. Z tego wynika, ze wy oboje macie po prost zuplenie inny pomysl na zycie i inne
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: jeśli dziewczyna mi mówi, że dla niej religia jest istotna w życiu, raz w tygodniu chodzi do kościoła i uczestniczy w sakramentach to dla mnie jest od razu out. Nie będę się wiązał z zakonnicą xd
  • Odpowiedz