Wpis z mikrobloga

30 urodziny. Jak to brzmi :)
Ostatni rok był najlepszym pod wieloma względami:
Minęły 2 lata od operacji bariatrycznej i waga nie wraca - jest to okres po którym 50% zoperowanych wraca do swojej wagi. Zdrowie jest w jak najlepszym porzadku, progres na siłowni olbrzymi, rowerowe kilometry rosną. Coraz bardziej mnie nakręca myśl o dystansach większych niż 200 km. Dziewczyna zdrowieje a i przez to życie się zmienia. W tym roku spełniło się wszystko o czym marzyłem ale też to o czym nie marzyłem. Wypłaty na poziomie top 2% w Polsce, mieszkanie na #bk2 które spłacę po roku.
30 nie musi być taka straszna
#urodziny #chwalesie i chyba w końcu #wykop30plus
jakuba94 - 30 urodziny. Jak to brzmi :)
Ostatni rok był najlepszym pod wieloma względ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@jakuba94 po co brałeś kredyt hipoteczny, żeby zapłać go w rok? A tym bardziej bk2%. Jeżeli masz tyle gotówki, że możesz spłacić kredyt to zainwestuj ją w aktywa, które przyniosą Ci zysk pozwalający spłacać ratę.
  • Odpowiedz
@jakuba94: gratki ale

mieszkanie na #bk2 które spłacę po roku


Bez sensu, to praktycznie darmowy kredyt i lepiej kasę na spłatę wrzucić na jakiekolwiek konto oszczędnościowe, gdzie z odsetek spłacasz kredyt i jeszcze zostaje na głupoty
  • Odpowiedz
Wypłaty na poziomie top 2% w Polsce, mieszkanie na #bk2 które spłacę po roku.

@jakuba94:
Gratuluje MIreczku.
Nie warto nadpłacać BK2%. Nawet jak wrzucisz na obligacje taką sumę, która pozwoliłaby na spłatę kredytu to odliczając koszty wynikające z BK2% to raz do roku z odsetek mógłbyś sobie pozwolić na podobny wyjazd jak na pic rel.
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy nie zauważyłem twojego komentarza. Najwyższa waga - 162, waga w dniu operacji 138,8 także 25kg udało mi się zrzucić ale więcej nie szło. Teraz mam 98-100 ale nabijam trochę mięcha. Wzrost 196
  • Odpowiedz