Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego nie czuję się szczęśliwa w związku?

Mam problem - jestem w związku od prawie roku, ale nie czuję się szczęśliwa. Mam 24 lata, mój chłopak 21. Kocham go, naprawdę go kocham i dlatego nie wyobrażam sobie, żebym go zostawiła, zwłaszcza że myślę, że tacy ludzie jak on są rzadkością. Jest bardzo wierny i lojalny, troszczy się o mnie, stawia na komunikację i szczerość. Zawsze, gdy coś mi się nie podoba, on to natychmiast zmienia. Wielokrotnie prosił mnie, żebym mu od razu powiedziała, jeśli nie podoba mi się jego zachowanie, ponieważ nie chce mnie stracić i chce być dla mnie najlepszy. Mówi, że jest niesamowicie szczęśliwy ze mną i że jest wdzięczny, że mnie ma. Mówi mi wiele czułych rzeczy. Dzwoni do mnie, gdy śni mu się, że z nim zrywam, tylko po to, żebym mogła go zapewnić, że nadal go kocham. powiedział mi, że od jakiegoś czasu ostatnio czuje, że go zostawię, bo jego zdaniem ma niesamowite szczęście, że mnie ma i boi się, że nie jest dla mnie wystarczający. Ostatnio nawet poprosił mnie, żebym mu mówiła, kiedy myślę o rozstaniu, bo chce mieć szansę to naprawić, bo nie stać go na to, żeby mnie stracić. Czuję, że znalazłam naprawdę cudowną osobę, a mimo to nie czuję się szczęśliwa - cały czas chce mi się płakać, marzę nawet o tym, żeby przestać go kochać, bo wtedy byłoby mi łatwiej odejść. Jednocześnie nie wyobrażam sobie być z kimś innym, bo to z nim chcę być... Macie jakieś pomysły, jak sobie z tym poradzić?

#zwiazki


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuję, że znalazłam naprawdę cudowną osobę, a mimo to nie czuję się szczęśliwa - cały czas chce mi się płakać, marzę nawet o tym, żeby przestać go kochać, bo wtedy byłoby mi łatwiej odejść


@mirko_anonim: Ty nie jesteś normalna osobą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sprawa dość prosta, uległy typ bez własnego zdania i nie potrafi postawić na swoim dlatego jest taki efekt. Jak chłop rządzi w domu to dziewczyna czuje się o wiele lepiej.
Powiedz mu, że to ty teraz będziesz się dostosowywać do niego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A macie jakieś np. wspólne zainteresowania, poczucie humoru, poglądy, dopasowanie seksualne, coś w nim, co Cię pociąga czy fascynuje samo w sobie, i byłoby w nim interesujące niezależnie od jego zachowania względem Ciebie? Czy zakochałaś się w nim tylko dlatego, że okazywał Ci dużo zainteresowania i miłości?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Musisz złamać mu serduszko niestety żeby przestał zachowywać się jak p*zda i wyszedł kiedyś na ludzi (jeśli się nie powiesi ani nie zostanie incelem). To naturalna kolej życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@bukszpryt jest po prostu kobietą... Jak jest za dobrze, to też nie dobrze. Czasem trzeba je pionować i być choć przez chwilę tym bad boyem lub chociaż dominującym czy asertywnym, bo jak nie to są zdezorientowane jw.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to proste. Powiedz mu, że ma przestać być misiem pantoflem i trzymać cię krótko jak Kaczmarski żonę. On jak zawsze się posłucha, a ty dostaniesz emocje i okazjonalnego gonga pod żebro, ale będzie warto, bo łobuz kocha najmocniej.
apeee - @mirko_anonim: to proste. Powiedz mu, że ma przestać być misiem pantoflem i t...

źródło: 38oebe

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim I tu jest problem. Masz uległą pipę a nie mężczyznę. W związku chodzi o znalezienie złotego środka, chodzenie na kompromisy, albo akceptowanie swoich wad, a nie o pełne dopasowanie jednej osoby do drugiej.
  • Odpowiedz
właśnie to typ ma coś z łbem


@kamillosbombos: jedno drugiego nie wyklucza. on może być też popieprzony, ale tutaj to ona opowiada jakiego to ma super typa i jak go kocha, ale jej nie pasuje.

stwierdzenie, że jedna strona związku jest p------a nie oznacza automatycznie obrony drugiej strony i stwierdzenia, że jest super. p------i mogą być oboje.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Srogie zaburzenia i to u was obojga. Typ jest podnóżkiem i desperatem, ta "komunikacja" to błaganie, żebyś go nie zostawiała... Ty chcesz uciec, ale jednocześnie być tylko z nim. WTF?
  • Odpowiedz