Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nie będzie głupszego posła od Biedronia, który sprzeciwiał się budowie elektownii jądrowej, bo obejrzał Czarnobyl, ale widzę, że konkurencja wśród lewicy jest szeroka i wyrównana, i Zukowska boi sie, że z jej macicy może wyskoczyć obcy, ósmy pasażerów Nostromo ¯\(ツ)/¯

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #film #horror #heheszki
Roger_Casement - Myślałem, że nie będzie głupszego posła od Biedronia, który sprzeciw...

źródło: GWnkp6HXQAAMf4x

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swiadomy_anakolut: Gdyby tylko był spodob na to, by nie zajść w ciążę, ale wiadomo, wymagać od kobiety, by się zabezpieczała i lepiej dobierała partnerów, to literalnie p-----c i pieklo kobiet xD

Ciekawe, że jako feministyczny simp domagasz się swobodnej aborcji, jak to byli za ruskiego PRL, ale już brak aborcji prawnej dla mężczyzn jest spoko, bo można zmuszać faceta do odpowiedzialności za "wyrośnięty płód"...

Od razu mówię, że feministki abortujace
  • Odpowiedz
I barbarzyństwem jest zmuszenie mnie do chodzenia z nim 9 miesięcy w ciąży i urodzenia go.


@Roger_Casement: takim samym barbarzyństwem jest zmuszanie mężczyzny by był zależny od decyzji kobiety w razie wpadki, rozumiem więc że pani Żukowska popiera zarówno aborcję na życzenie jak i aborcję prawną bo przecież mamy równouprawnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swiadomy_anakolut: Czemu wstydzisz się tego, że w Polsce mieliśmy swobodna aborcje za nazistów I komunistów? Już nagle konstytucją nie obowiązuje i wyrok TK z 1997 roku jest zły, bo jest sprzeczny ze swiatopogladem ludzi z pzpr czy współczesnej lewicy?

Ciekawe, że jesteś taki wyszczekany przy tym temacie, ale jak gdyby ktoś powiedział że takim jak Ty mozna robić to, co zwolennicy aborcji w Polsce robili niewinnym ludziom, to tutaj już
  • Odpowiedz