Wpis z mikrobloga

@kiszczak: no co ty. Prawdziwi rajdowcy to w pastuchach b5 w gnojówce. Ostatnio jechałem 145 km/h na ograniczeniu 110 na s3 a typ siedział mi prawie w bagażniku. Widziałem w lusterku kolor oczu karynki siedzącej obok kierowcy.
  • Odpowiedz
  • 20
Od jakiegos czasu także - uwaga - skody


@Ulic_Qel_Droma: od jakichś 15 lat handlowcy jeżdżą skodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio to dochodzą suvy volvo. Mam wrażenie, że to będzie kolejna marka dla patusów po audi, bmw i mercedesie
  • Odpowiedz
  • 16
Od jakiegos czasu także - uwaga - skody xD


@Ulic_Qel_Droma: To przedstawiciele handlowi, lub według nowomowy: "Key Account Managerowie". Nie ich samochód, nie ich paliwo, więc z----------ą, ale na lekcjach fizyki musieli spać, bo nawet z-----------e 200 kmh da im skąpy zysk minutowy.
  • Odpowiedz
@Oltwk93 Bo da xD
Sprawdzalem to wielokrotnie. Znaczy jesli zalozysz ze droga jest pusta nic sie nie dzieje nie ma swiatel bramek itd to ogolnie tak.
Ale np jadac Lodz - Warszawa 120 a jadac 200 jak niektóre downy to finalnie jestes 10-15 minut do przodu. Czy warto za 2x spalanie i 20x bardziej niebezpieczny przejazd? Watpie. Po prostu jestem starszy i mąsrzejszy
  • Odpowiedz
  • 22
@Oltwk93: Widzę, że Twoja edukacja zatrzymała się na szablonowych zadaniach z fizyki z idealnymi wartościami, gdzie przez dystans 600 kilometrów jedzie się constans 200 kmh i nie istnieją dodatkowe zmienne xD @loczyn napisał wszystko na ten temat.
  • Odpowiedz