Wpis z mikrobloga

Kobieta, 25-30 lat, singielka, ma stałą pracę, mieszkanie po dziadkach (powolutku sobie je remontuje), bezdzietna, ma nieduże zaufane grono przyjaciół. Po co takiej kobiecie facet? Tak szczerze. Często czytam że kobieta niczego poza swoją dupą nie wnosi do relacji z facetem - a co facet takiego niby wnosi? Większość facetów jest z damskiej perspektywy tak samo nudna/zwykła jak z męskiej perspektywy większość kobiet. Siłka, granie w gry, może jakiś żużel/piłka nożna, jakiś spierdotrip, filmy sci-fi. U kobiet z kolei netflix, makijaż, moda, jakaś joga, wyjazd od czasu do czasu. To jest tyle samo warte. Zwykłe, przeciętne zainteresowania i hobby.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co takiej kobiecie facet? Tak szczerze.

@Alzena:

Choćbym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.

I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak, żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał,
  • Odpowiedz
@Alzena @git_commit: no w takim jedynym przypadku jeśli dziewczyna ma mieszkanie, jest zaradna i nie chce mieć dzieci to zgadzam się, po co jej facet. W takich wpisach i podobnych rozchodzi się o to, że facet i kobieta CHCĄ mieć dzieci i planują wspólną przyszłość ale to facet zapierdziela na wszystko, bierze nadgodziny, awansuje w pracy, ogarnia wszystko co zepsute w domu a do tego musi robić pranie bo
  • Odpowiedz
@Alzena: jak juz ktos wczesniej wspomnial - obie płcie daja sobie mozliwosc zalozenia rodziny + s--s ze stałym partnerem, aby nie trzeba było co kilka tygodni badać się na wenery. Ponadto przewaznie (czyli NIE zawsze) kobiety biora sobie lepiej zarabiajacych partnerow, wiec mozna powiedziec, ze facet wnosi do zwiazku troche pieniedzy. Jesli nie masz w planach zalozenia rodziny to predzej czy pozniej taki zwiazek sie rozpadnie, bo na seksie, ktory
  • Odpowiedz
  • 0
@Alzena chłop naprawia rzeczy co baba by je od razu w------a i wymieniła na nowe.
Chłop zjada rzeczy którym się kończy termin ważności i baba by je w------a.
Można gotować na zmianę, sprzątać, ogarniać rzeczy, to miłe w sumie.
  • Odpowiedz
przeczytajcie cały wątek, nie jestem singielką a ten post to odpowiedź na zarzuty wielu wykopków - po co chłopu baba? no to ja odwróciłam pytanie - po co babie facet. Ja osobiście uważam podobnie jak większość osob która się pod tym postem wypowiedziała.


@Alzena: a, czyli poza "odwróceniem" nie umiesz obronić tej odwróconej tezy nawet przez jeden post bo uważasz podobnie? To miał być jakiś call-out wykopków którzy uważają odwrotnie
  • Odpowiedz
  • 1
@Usmiech_Niebios och, wykopki kochają wykresy i statystki 😎
Badanie przeprowadzone przez OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) wykazało, że w Polsce kobiety poświęcają średnio około 4 godziny dziennie na obowiązki domowe, podczas gdy mężczyźni 2 godziny.
Według danych z Eurostatu, w Polsce kobiety poświęcają na opiekę nad dziećmi średnio 2 godziny i 50 minut dziennie, a mężczyźni 1 godzinę i 38 minut.
Badania w Polsce (CBOS, 2021) pokazują, że 54% mężczyzn
  • Odpowiedz
och, wykopki kochają wykresy i statystki 😎


@Alzena: a nie ogólniki i anegdotki? Już tylko ja jestem wykopkiem, ty nie? To czym jesteś skoro oboje korzystamy z tego samego serwisu?
Swoją droga masz dziecko że postanowiłaś pisać o nim? Może jeszcze wspomnij o tym ile kobiet w Polsce je ma? To na pewno przykryje fakt że baby szukają bogatszych do związków XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios spokojnie. Pisałam o tym w kilku swoich wypowiedziach, ale raczyłeś tego nie zauważyć. Uważam podobnie jak większość osób która się tu wypowiedziała CZYLI - nie kalkuluje na chłodno co mi się bardziej opłaca, dzielenie życia z osobą która jest bratnią duszą, partnerem, wsparciem jest czymś wspaniałym. Nie związałam się z mężczyzną który zarabia więcej ode mnie, to nie było dla mnie żadnym kryterium.
  • Odpowiedz
@Alzena: a, w odróżnieniu od baitujących wykopków bab które nawet nie umieją obronić obróconych tez przez jeden post?
Inna rzecz że w profil nie chce mi się patrzeć, ale zgaduje że jak ciebie tłamszą to metafizyka i spotkanie z najwyższym a jak facetów to heheszki. Z ciekawości - czy kobiety powinny uczestniczyć w służbie wojskowej?

- nie kalkuluje na chłodno co mi się bardziej opłaca, dzielenie życia z osobą która
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios no jak to dlaczego? bo faceci są przecież tacy analityczni i merytoryczni 🙂 Podałam statystyki wyżej dotyczące tego, że często mniej starają się w związkach i mniej im się chce - na pewno dlatego, że są pochłonięci ciągłą analizą przeróżnych wykresów a nie graniem w gry czy leżeniem na kanapie 🤓 prawda? PRAWDA??

Co do kobiet w armii - uważam, że mogłyby. Oczywistym jest, że faceci z uwagi na biologiczne
  • Odpowiedz
dałam statystyki wyżej dotyczące tego, że często mniej starają się w związkach i mniej im się chce - na pewno dlatego, że są pochłonięci ciągłą analizą przeróżnych wykresów a nie graniem w gry czy leżeniem na kanapie 🤓 prawda? PRAWDA??


@Alzena: jak to pisałaś przed chwilą: spokojnie.
Skoro te potworne wykopki nie pchają się w związki pomimo potężnego starania się polegającego na nie wiem, wstawieniu prania czy odkurzeniu, to o
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios no oczywiście, przecież każdy lubi gdy inni popierają jego opinie, żadne to odkrycie. A Ty mnie prowokowałeś? Nie odebrałam tak tego, po prostu zadawałeś pytania na które starałam się odpowiedzieć zgodnie z własnymi przekonaniami.
Nie zamierzam cię czarnolistować, przedstawiłeś swój punkt widzenia (nazywając go „prawdą” ale wiadomo jak jest z prawdą, każdy ma swoją) w cywilizowany sposób - no, może poza małą wycieczką personalną ✨relatywnie mało inteligentna ✨ ale za
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej cieszy, że wypowiedziało się tu wiele osób (i też sporo napisało do mnie prywatnie) mających zdrowe podejście do związków i relacji międzyludzkich. Czasem w zalewie skrajnych wyznawców różnych pigułek i antagonizmów międzypłciowych fajnie przeczytać takie „normalne”, szczere wpisy.


@Alzena: z ciekawości, wszystkie inne "pigułkowe" są nieszczere? Tylko te zgodne z twoją opinią są zdrowe i szczere?
Czy mogę porozmawiać z twoim chłopakiem zamiast? Mam wrażenie że to przynajmniej
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios racja, użyłam złego słowa, zapewne wyznawcy pigułek wygłaszają swoje opinie totalnie szczerze. Zatem spoko było przeczytać opinie ludzie nieprzesiąkniętych pigułkową filozofią.
  • Odpowiedz
@Alzena: w takim razie co powiesz na to: jeżeli dasz mi porozmawiać ze swoim chłopakiem zamiast, spróbuję go przekonać aby wydzielił ci dostęp np do wp i onetu, gdzie regularnie pojawiają się "opinie ludzie nieprzesiąkniętych pigułkową filozofią". Nie na cały czas oczywiście, ale powiedzmy na godzinę dziennie. Jeżeli zaś doszedł do wniosku że nie nadajesz się do tego żeby mieć dostęp do takich stron - chętnie wysłucham od niego dlaczego,
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios mam inną propozycję - znajdź sobie dziewczynę i zacznij lepić ją pod swoją modłę, wydzielając np. dostęp do różnych portali internetowych 😎 a potem, po jakimś czasie, wróć tutaj i podziel się wnioskami i obserwacjami.
  • Odpowiedz
@Alzena: myślę że interesują mnie dziewczyny które umieją obsłużyć internet na tyle aby znaleźć "opinie ludzie nieprzesiąkniętych pigułkową filozofią" jeśli tego chcą. Czyli takie minimum średnio inteligentne. Twój facet wybrał inaczej, ale cóż, może masz inne zalety, np. 64% więcej czasu poświęcasz na sprzątanie ()
  • Odpowiedz