Wpis z mikrobloga

Kobieta, 25-30 lat, singielka, ma stałą pracę, mieszkanie po dziadkach (powolutku sobie je remontuje), bezdzietna, ma nieduże zaufane grono przyjaciół. Po co takiej kobiecie facet? Tak szczerze. Często czytam że kobieta niczego poza swoją dupą nie wnosi do relacji z facetem - a co facet takiego niby wnosi? Większość facetów jest z damskiej perspektywy tak samo nudna/zwykła jak z męskiej perspektywy większość kobiet. Siłka, granie w gry, może jakiś żużel/piłka nożna, jakiś spierdotrip, filmy sci-fi. U kobiet z kolei netflix, makijaż, moda, jakaś joga, wyjazd od czasu do czasu. To jest tyle samo warte. Zwykłe, przeciętne zainteresowania i hobby.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Usmiech_Niebios ależ upuszczasz z siebie tego jadu 🐍 nigdzie nie napisałam, że nie umiem znaleźć jakichś opinii - byłam ciekawa opinii na konkretny temat u ludzi na wykopie. Czyli mówisz, że przez ~30 lat nie udało Ci się znaleźć ani jednej dziewczyny, która chciałaby z Tobą być? Ciekawe czemu 🥴 chociaż nie, zaraz, na pewno to Ty nie spotkałeś takiej, która spełniałaby twoje wymagania - np. nie poświęcała wystarczająco dużo cza
  • Odpowiedz
. Czyli mówisz, że przez ~30 lat nie udało Ci się znaleźć ani jednej dziewczyny, która chciałaby z Tobą być?


@Alzena: tak mówię? To chyba kłamię, weź zacytuj, skoro już przeglądasz mój profil. Mi twojego niespecjalnie się chce, ale chyba byłaś bardzo aktywna na tagu kononowicza, gdzie miałaś rozkminy ciekawsze o rząd wielkości, prawda?

nigdzie nie napisałam, że nie umiem znaleźć jakichś opinii - byłam ciekawa opinii na konkretny temat u ludzi na wykopie.

No niespecjalnie. Przed chwilą
  • Odpowiedz
@Alzena: to co, nie dowiem się ostatecznie czemu livestream wójcika jest lepszy od pytania o masturbację dżedajów? Nie dostanę cytatu o moim rzekomym braku dziewczyn który chyba miał wynikać z tego że nie znasz żadnej co umie wejść na onet?
Patrz pani. Widocznie facet zabronił. I wcale mu się nie dziwię, przy odrobinie szczęścia pozbawi całą resztę wykopu twoich przemyśleń na temat wspaniałości Majora. Oraz da ci odpowiedni outlet na
  • Odpowiedz
@Alzena: a co złego jest w normalności? Trzeba mieć wybitne hobby i zainteresowania by łączyć się w pary? Nie można żyć obok siebie mając podobny anturaż?
  • Odpowiedz
@Alzena Nie rozumiem tego ciągłego rozwlekania kto ma jakie hobby i które z nich jest lepsze. Nad czymś takim można się zastanawiać jak się szuka kogoś do zabawiania i wypełniania wolnego czasu, a nie wspólnego życia. To może mieć znaczenie w przypadku ludzi, którzy nie robią w życiu kompletnie nic poza np. scrollowaniem tiktoka. Posiadanie wspólnego hobby z partnerem jest moim zdaniem również przereklamowane.
Zdecydowałam się na życie z moim partnerem
  • Odpowiedz