Aktywne Wpisy

Monsieur_V +18
#ufo #ufonapowaznie
No i to jest filmik. Ta para wodna/dym od spodu to może kamuflaż aby z ziemi był słabo widoczny.
No i to jest filmik. Ta para wodna/dym od spodu to może kamuflaż aby z ziemi był słabo widoczny.


lubie-sernik +8
Zapisałem się dzisiaj do przychodni chorób tropikalnych przed wyprawą do Azji. Mam tam po prostu powiedzieć gdzie lecę, a oni dobiorą mi konkretne szczepionki.
Sama wizyta 200 zł, a jedna szczepionka średnio po 250 zł.
Coś czuję, że trochę wydam. Pewnie minimum 5 szczepień mi zrobią. Chociaż nie wiem.
#sernikpodrozuje - obserwuj by być na bieżąco z moją wyprawą do Azji. Premiera już 2 czerwca xD
Sama wizyta 200 zł, a jedna szczepionka średnio po 250 zł.
Coś czuję, że trochę wydam. Pewnie minimum 5 szczepień mi zrobią. Chociaż nie wiem.
#sernikpodrozuje - obserwuj by być na bieżąco z moją wyprawą do Azji. Premiera już 2 czerwca xD




Małżeństwo z dzieckiem które płaci aktualnie 3200 za mieszkanie chce mieć coś swojego.
Przecież wzrost ceny mieszkania o te 40 tys ich wali w sytuacji kiedy tyle zaoszczedzą xD
Ten program to dla nich zbawienie xD
Poproszę o realne pomysły i rozwiązania
#kredythipoteczny #kredyt2procent #nastart #nieruchomosci #koalicjadeweloperska
źródło: Screenshot 2024-09-03 at 11-27-12 Program kredytowy #naStart - mFinanse
PobierzPiorytetem jest długotrwałe obniżenie inflacji i stóp procentowych tak, by każdy mógł skorzystać, a nie jednorazowy populistyczny zastrzyk dla grupy wybranych.
@PogromcaPISu: żadnych dopłat. Tylko normalna oferta kredytów hipotecznych ze stałym oprocentowaniem przez cały okres trwania kredytu, jak jest w cywilizowanych krajach. Czyli np. 4-5%, a nie 10% jak u nas, które może się zmienić z roku na rok.
@PogromcaPISu: pilnowanie celu inflacyjnego, ograniczanie socjalu i drukwania pustego pieniądza.
No i nie każdy musi mieć własne mieszkanie w centrum Wawy, niektórych na to zwyczajnie nie będzie stać.
@PogromcaPISu: No z części popytowej - zupełnie nic. Zaś z części podażowej dałoby się pewnie d-----ć jakimiś kreatywnymi podatkami co by to rentierzy z 20 nieruchami się musieli pozbyć tak z kilkunastu z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PedzacaGuma: To byłby bardzo niebezpieczny precedens i w zasadzie koniec wiarygodności Państwa Polskiego.
To by było coś w stylu że przechodzisz na emeryturę a po 3 latach mówią: nie
PS. Ciekaw jestem jak maja się umowy do bankructwa Państwa - jeśli stanie się niewypłacalne jak np.