Wpis z mikrobloga

Witam, z racji tego, ze mam do wydania 4/5tys zlotych chcialbym kupic komputer do grania w gry (sama skrzynia) i zastanawiam sie co wybrac, bo nie znam sie na konfiguracji komputerow.. chcialbym pograc w nowosci na wysokich detalach zeby wszystko plynnie chodzilo, rozdzielczosc mysle, ze max 1440p. Zastanawiam sie nad zlozonymi uzywanymi komputerami z olx (Katowice/okolice), czy ktoś mogłby polecić cos godnego uwagi?
#komputery
#komputer
#informatyka
#gry
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qwertyasdf123: Jeśli chodzi o radeony to praktycznie z każdym modelem zakupionym na przestrzeni ostatnich 20 lat miałem jakiś problem. Ostatni 6700XT został wręcz zwrócony ale to tylko moja opinia.
  • Odpowiedz
rozdzielczosc mysle, ze max 1440p


@Qwertyasdf123: taki masz monitor? 144Hz+? Jaki dokładnie model?

Myślę, że standardowy, nowy zestaw na ryzenie 5 i dobrej grafice by tu wystarczył, szczególnie jak dopuszczasz radeony. Jak coś to zapraszam na PW: #majk3lskladapcty
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: a po co ma się świecić, lepiej żeby po prostu dobrze pracował :D w kwestii samej konfiguracji polecam żebyś zapoznał się ze strona www.logicalincrements.com i dobrał zestaw w zależności od budżetu, ewentualnie blackwhiteTV ma też super polecane zestawy komputerowe tylko osobiście nie podoba mi się to, że on tam wszędzie wrzuca jakieś biedne chłodzenia i obudowy
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: w wielkim skrócie wszystko powinno pasować i działać bez zarzutu, poczekałbym jednak z zakupem procesora bo jest szansa że na polskim rynku pojawi się 7600X3D. ile długości ma ta karta którą wybrałeś?
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Prawda jest taka, że komputer o tej specyfikacji dosłownie będzie ŚMIGAĆ tak więc będziesz ultra zadowolony. Zyczę Tobie super zabawy podczas składania tego potwora!! :)
  • Odpowiedz