@mirko_anonim: Lepiej szukać tam gdzie najciemniej pod latarnią, srinder nie jest do poznawania ludzi tylko do robienia kasy, klient musi być niezaspokojony. Wszelkie apki to głupota w dzisiejszych czasach.
@mirko_anonim: jestem ciekaw czy działasz w powiatowym czy w wojewódzkim i jaka jest twoja waga i wzrost? Bo może zamiast tracić 2h dziennie na tindera podnieś poziom swojego życia xd
Spotykaj się z samotną matką, używaj, ale nie mieszkajcie razem, co najwyżej niech wpada na noc do ciebie albo ty do niej, oby bez dzieciaków, żeby zaraz nie wkręciła Cię w bycie bankomatem dla bombelków.
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link