Wpis z mikrobloga

Wszelkiej maści mechanicy samochodowi, fachowcy od aut to kur##a najgorsze usługi ever. Jak mi się popsuje jakaś pierdoła, której sam nie naprawie to mam ku##a miesiąc wyjęte z życiorysu i bez auta. Ten nie może, ten może ale za 3 tygodnie. Tamten z łaski może zerknąć ale dopiero za tydzień i samochód zostaw na tydzień. Jeden nie odbiera, drugi odbiera ale już po pierwszym zdaniu wiesz, że to debil i rozmowa nie ma sensu. Heniek pracuje tylko do czwartku bo piątek to już weekend. Maniek walczy ze skrzynią od audi już 3 tydzień zadzwoń we wtorek. Ten Seatów nie robi ale zna fachowca na Piłsudskiego który tylko Seaty naprawia ale zakład zamknięty. #changemymind #niepopularnaopinia #niewiemjaktootagowac #motoryzacja #samochody #zalesie #oswiadczeniezdupy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@art212: Dodać należy, że każdy z nich to chyba naprawia za darmo, bo mimo braku terminów wiecznie narzekają, że ledwo koniec z końcem chwytają. Każdy dokłada do interesu....
  • Odpowiedz
@art212 Zawsze możesz zajrzeć do aso, tam terminy mają szybsze ale i ceny adekwatne.

Ale post rozumiem, zrezygnowałem w tym roku z aso pierwszy raz i szukanie nowego pana mechanika to katorga. Ostatecznie robię auto w miejscowej olejowni, tam gdzie głównie wymieniają oleje ale mechanikę w golfie 7 potrafią ogarnąć.
  • Odpowiedz
@art212:

ten może ale za 3 tygodnie


Ale ma zostawić inne auta i klientów bo zadzwoniłeś?
Debile debilami ale brak terminu na już to nic dziwnego, bez względu na branżę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@AnalLog Miałem do czynienia i z ASO :) W poprzednim aucie jeszcze na 2 lata gwarancji się załapałem. O chuju złoty ja tam już nigdy nie przyjadę, żeby nawet było mnie stać XD Ja myślałem, że te legendy o ASO są wyssane z palca. Niestety nie są xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PiotrFr oczywiście, że nie. Po wpisaniu w Google ma 11 warsztatów tylko w swojej dzielnicy. Na stronie wyszczególniony każdy rodzaj napraw, a jak zadzwonisz to się okazuje jak w moim poście.
  • Odpowiedz
@art212: Bo prawda jest taka, że do dobrego mechanika terminy są z wyprzedzeniem nawet 3-4 miesięcznym. Do swojego na zapas się umawiam bo nawet jak nic poważnego nie wyjdzie to jakieś inne pierdoły mu zlecę do zrobienia. Ale nie muszę zostawiać auta już kilka miesięcy wcześniej tylko w umówiony dzień przywożę i praktycznie od razu zaczynają robotę.
  • Odpowiedz