Wpis z mikrobloga

@JednaRenkaJedenKaleka mi tam wcale nie żal Lando. Taki cwaniak był jak Riccardo nie dowoził, gdzie bywał momentami wręcz chamski w swoich wypowiedziach nt. byłego kolegi zespołowego, aż tu nagle trafił się Piastri, który go objeżdża w swoim 2 sezonie ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakby nie patrzeć, to tak trochę karma go dopadła
  • Odpowiedz
@JednaRenkaJedenKaleka na ten moment może i nie ale imho Piastri jest w stanie być wyżej w klasyfikacji na koniec sezonu, bo zwyczajnie dowiezie więcej punktów. Czy tak będzie, to nie wiem ale fakt jest taki, że gość ma po rostu lepszy mental, tymczasem kiedy Norisowi cos nie idzie, to zaczyna się płakanie na radiu albo zrywanie przyjaźni z Maxem xD
  • Odpowiedz
@mystery_26: Oj będzie weselej, czytam sobie komentarze brytoli to Piastri szykuje się na nowego Alonso. Mega mu kibicuję bo wiadomo co z brytolami.
A vifon jak chce marzyć o WDC to niech najpierw nauczy się startować i wyprzedzać w jakiś inny sposób niż wciskając guzik DRS xd
  • Odpowiedz
@LeonL: mam wrażenie że brytole chcieli żeby piastri chronił mu dupę na starcie, zrobił duży zapas do 3 kierowcy przez spowalnianie i nie daj boże podjeżdzał za blisko do księcia xD oby Baku siadło Leclercowi jak zazwyczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz