Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ciąży nade mną jakaś klątwa xD W momencie gdy moje życie było najbardziej nieogarnięte tj. miałem problem z używkami, lenistwem, prokrastynacją, z dobrą robotą i zarobkami = mieszkałem z rodzicami, brak samochodu - to miałem dość dobre powodzenie u kobiet.
Totalnie nie szukałem wtedy związków a na mojej drodze pojawiały się kobiety które chciały mnie poznać. Wynikły z tego dwa fajne związki które nie trwały długo - bo miałem wtedy totalnie rozwalone życie, normalka.

Obecna sytuacja - od ostatniego związku minęło trochę czasu. Ogarnąłem i ustawiłem się życiowo - pokonałem złe nawyki, dbam o dietę, sporo czasu poświęcam na sport, mam dobrą pracę z fajnymi zarobkami, mieszkam sam i co? Ano nic. Totalnie mi nie idzie żadne randkowanie od miesięcy xD Rok siedzenia na tinderze, ~30 poznanych dziewczyn

I spodobałem się tylko 4 dziewczynom - wyszły z tego krótkie, luźne znajomości. Strasznie mnie to frustruje bo mam 28 lat i uważam, że jestem w najlepszym momencie życiowym by kogoś poznać i ta osoba się nie pojawia! Jeżeli poznam kobietę np: dopiero w wieku 32 lat to przecież po roku czy dwóch takiej znajomości trzeba będzie myśleć o ślubie i dzieciach...

A bardzo chciałbym poznać kogoś teraz, mając te 28 lat, będac jeszcze w miare młodym - by przez kolejne kilka lat, te 5-6 lat nacieszyć się sobą i życiem. Spełniać razem marzenia, odkrywać, podróżować, jeździć na koncerty, uprawiać sporty i dopiero potem bawić w dorosłe życie mając ok 33-34 lat myśleć o dzieciach i zakładać rodzinę. Boje się że najlepszą część życia przeżyje sam bez tej drugiej osoby, a potem wszystko trzeba będzie zrobić "szybko" bo lata lecą :/ Ze znajomymi te wszystkie rzeczy to nie to samo

#zwiazki #tinder #s--s #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #blackpill #redpill


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: bo kiedyś miałeś na sobie dosłownie 0 presji a teraz duże emocje do tego przywiązujesz - jak uda się 1 randka to już wybierasz imiona dla dzieci, a jak nie wypali to panikujesz że już nigdy nikogo nie poznasz i że tracisz tylko czas ^^
  • Odpowiedz
@Retoryk

@mirko_anonim: polecam szukanie kobiety 5-10 lat młodszej, jak już będziesz po 30. Ale jak szukasz szczęścia na apkach to nie wróżę sukcesów.

Dajesz mu najgorsze możliwe rady xD ja jestem na grupkach babskich i laski zgodnie stwierdzają że taki już ponad 10 lat starszy to tylko w opcji gdzie ja utrzymuje i rozpieszcza xD laski nie lecą na starych facetow tylko na to czego się dorobili , takimi
  • Odpowiedz
@Retoryk dosłownie cytuje słowa laski z grupy "nie po to biorę 10 lat starszego żeby sobie wszystko sama płacić , gdyby miała to robić to już wolę młodszych bo są przystojniejsi mają większe libido brak bebecha i zakoli "
Więc młodsze laski to mu doradzaj tylko jak ma na to zasoby i to duże , wbrew pozorom laski fizycznie bardziej wola rówieśników
Więc radząc mu brać młodsze tak jakbyś radził wziąc
  • Odpowiedz
Jeżeli poznam kobietę np: dopiero w wieku 32 lat to przecież po roku czy dwóch takiej znajomości trzeba będzie myśleć o ślubie i dzieciach...


@mirko_anonim: "Trzeba będzie"? Co to za myślenie, jak gdybyś był robotem z wklepanym algorytmem? Facet może płodzić do śmierci, a uwiązywać się papierkami nie musi nigdy.
  • Odpowiedz
@staggermeister_

>Jeżeli poznam kobietę np: dopiero w wieku 32 lat to przecież po roku czy dwóch takiej znajomości trzeba będzie myśleć o ślubie i dzieciach...


@mirko_anonim: "Trzeba będzie"? Co to za myślenie, jak gdybyś był robotem z wklepanym algorytmem? Facet może płodzić do śmierci, a uwiązywać się papierkami nie musi nigdy.

Tak facet może płodzić dzieci do śmierci ale wadliwe , badania wykazały że s----a starego faceta jest coraz
  • Odpowiedz
@Linnior88: mam 13 lat młodsza partnerkę. Sam mam 38. Wiem co mówię. A to o czym piszesz to typowe biadolenie singielek, które sobie uświadomiły, że doszły do ściany.
  • Odpowiedz
@Linnior88: proszę Cię, pisząc starszego masz na myśli przeciętnego gościa z brzuchem i zakolami. A jak o siebie dbasz i dobrze wyglądasz, bez zakoli, sylwetka Brad Pitta z filmu Troja i masz dużo $$ to one mają kompletnie w dupie Twój wiek. Julki nawet się o to nie pytają.

Atrakcyjność jest generowana bez twojej woli - widzisz kogoś i bum, jest atrakcyjny. Ja w tym roku robiłem nawet 17 latkę,
  • Odpowiedz
@Reiden o niczym to nie swiadczy, ze „obracasz” mlode dziewczyny. Tak samo, jak dbajaca o siebie czterdziestolatka nie bedzie miala problemow znalezc licealistę do obracania, znam tez przypadek kobiety ktora w wieku 50 lat poslubila 20 lat mlodszego faceta. W wiekszosci przypadkow do dluzszej relacji beda preferowani rowiesnicy albo partnerzy z mala roznica wiekowa bo wiecej ich laczy. Kiedys natknelam sie na statystyke, ze srednia roznica wieku w malzenstwie to 2
  • Odpowiedz
@Reiden: a co to za dowód anegdotyczny ? Są i 50 letnie baby walace 20 lenich facetów , tylko że ten 20 latek by pewnie się wstydzil gdzieś z nią pokazać i to samo dotyczy takich wujkow jak ty
To że z kims sypiasz nie znaczy że ta osóba nie estydzilaby się przestawić cię rodzinie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
majestatyczny-mentor-75: Niestety twoje rówieśniczki w tym momencie wolą psiecko

I karuzele na kutangach
Wróć jak będziesz miał 35 lvl i doexpisz jeszcze dobry gear i dofarmisz skille, wtedy 28 latka chcąca bumbelka będzie dla ciebie dana
Ale po psiecku i karuzeli kutang
  • Odpowiedz