Wpis z mikrobloga

Czemu wg. niektórych bycie "uśmiechniętym" to jakaś zniewaga? Ja wiem, że jako p0lak powinienem mieć cały czas ponurą mordę i żyć martyrologią, ale k---a, bez przesady. Co za zwierze wymyśliło, że nazwanie kogoś "uśmiechniętym" będzie miało pejoratywny wydźwięk? Takie powiązanie uśmiechu z negatywnymi cechami mogło narodzić się tylko w pustym prawackim łbie. #polityka
Kapitan_Pudenda - Czemu wg. niektórych bycie "uśmiechniętym" to jakaś zniewaga? Ja wi...

źródło: wh6oURk5GavrUNFh

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wiem, że jako p0lak powinienem mieć cały czas ponurą mordę i żyć martyrologią, ale k---a, bez przesady


@Kapitan_Pudenda:

Nie cały czas tylko uśmiechamy się jak mamy do tego
  • Odpowiedz
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: Moim naturalnym wyrazem twarzy jest: uśmiech, smutek, lęk, spoczynek, rozluźnienie I wiele innych. Lekarze nie widzą problemów.

Tutaj źle się wyrażono. Jest potocznie i skrótowo. Powinien tu być podpis "Nie neutralny wyraz twarzy" i przewodnik powinien nakazywać używanie neutralnego wyrazu twarzy. Dziś ludzie mają w odruchu uśmiechać się do zdjęć i jest to naturalne. Nie dziwię się OP, łatwo odebrać podpis jako kuriozum. Mnie bawi :D
  • Odpowiedz
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz:

jeżeli twoim naturalnym wyrazem twarzy jest uśmiech to zapisz się do neurologa, bo chyba cierpisz na skurcze mieśni twarzy. Ciekawe czemu dokument którym zadaniem jest indetyfikacja nie może zawierać uśmiechu który fałszuje rysy twarzy. Ciekawe czemu...


ehhh

ciekawe czemu jak robiłem prawo jazdy w USA to w lokalnym DMV kiedy robili mi zdjęcie do prawa jazdy (bo tam to robią na miejscu i wychodzisz z dokumentem, a nie przynosisz
  • Odpowiedz
@romek898: no fajnie, ale co to ma do rzeczy? ja odpisywałem typowi konkretnie na jego bełkot

"Ciekawe czemu dokument którym zadaniem jest indetyfikacja nie może zawierać uśmiechu który fałszuje rysy twarzy."

standardy danego państwa czy ich grupy nie mają żadnego znaczenia w kontekście wypowiedzi na którą odpowiadałem.
  • Odpowiedz
@Kapitan_Pudenda po prostu pisiorki i ich koalicjanci konfiarze tak znakują swoje upośledzone wypowiedzi. To dla ogólnego dobra, widzisz coś o "uśmiechniętych" albo o "koalicji 13. grudnia" i już wiesz że wypowiedź to bełkot.
  • Odpowiedz