Wpis z mikrobloga

Pamietam byl taki jeden #romanfanpolszy. Wielki fan Polszy jak zyl w Naddniestrzu, takim zadupiu gdzies na koncu Europy, miejsce bardziej rusofilskie niz sama Rosja. Potem dostal wize i przeniosl sie do Polszy. W koncu przypomnial sobie ze ma jakies korzenie Rumunskie i dostal paszport Unii. Teraz widze, ze przestal nagrywac filmy. Jak myslicie jakiego kraju fanem sie stal teraz? Niemiec? Holandii? Francji? Czy juz jest na etapie fana calego Eurosojuza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube #youtube #patologia #internet #podroze #raportzpanstwasrodka #podrozewojownika #atomypr
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tenji: przecież on siedzi w Holandii XD i pluje na Polaków oraz Ukraińców xDDD żałosny typ, który był alfonsem dla tych sióstr co się puszczają w tej mini Rosji XD Nabrał tych wszystkich vlogerow i ich widzów jak to kocha Polskę. Typowy Rosjanin/Ukrainiec czyli Chorągiewka a potem nóż w plecy
  • Odpowiedz
i pluje na Polaków oraz Ukraińców xDDD


@ketiow: Podeślesz jakieś video? BTW ja tam go lubię. i tak, mówię po rosyjsku, nawet byłem w Rosjii xd
  • Odpowiedz
@Marian_Kvtasiewicz: on nigdy nie był antyrosyjski xDDD ten jego ziomek rusek dobrze go wyjaśnił. Przecież te dwie siostry wszędzie wrzucają swoje nudesy XD najpierw był z jedną a potem z drugą.
  • Odpowiedz
Tez bylem i mowie.


@Niedobry: mogę polecić ten kraj ze względu na przyrodę. Zabytki to Moskwa czy Petersburg. Jak się odejmie cerkwie czy kremle (tak, kreml to synonim grodu) to zostają drewniane kible albo wiadro na g---o w nowobogackiej daczy rosyjskiej
  • Odpowiedz
@Sefton:

-Muzeum w Kubince, jedna z najwiekszych kolekcji pojazdow pancernych na swiecie. Zdjecie z Mausem, bezcenne.

-Muzeum techniki kosmicznej w Kaludze, Tu po prostu "O moj boze" dla fanow
  • Odpowiedz
Ale tak. 80 km od Moskwy zaczyna sie juz 3 swiat.


@Niedobry: To ja byłem w 4. świecie. Udało mi się odwiedzić Ostaszków. Lokalsi mieli zawał serca od moich pytań a mnie prawie zajeb@li. Ale ruscy są prości, droga w---a i nagle by zrobili laske nawet CIA
  • Odpowiedz
@tenji: mi zawsze ten szeroki przepuchnięty przepity ryj nigdy nie siadał. Nie mówie że na innych jutuberachsię nie przejechałem ale do tego russko-nadniestrzańsko menela zawsze miałem odruch wymiotny.
  • Odpowiedz
@Niedobry: Chyba to skasowali już jakiś czas temu.
Faktycznie od się zmienił z fana polszy, przez granie fana polszy aż po ruską mendę.
Jest w tym temacie jakiś problem.
Mam w otoczeniu ruskich i oni też ewoluują w tym kierunku. Nie mam pojęcia dlaczego. Mam, właściwie to nawet bardzo dobrego kolegę, który jest w Polsce prawie 20 lat. Polskie pochodzenie po babce ze strony ojca. Najpierw typowo antyputinowsko i nawet narzekał, że jego matka w Rosji wierzy w propagandę, ostrzegała go, żeby nie ufał polakom, bo go mogą wziąć na wojnę po stronie ukrainy bez pytania i żeby nie rozmawiał gdzieś na ulicy po rosyjsku, bo go pobiją i takie bzdury. Unikał rozmów z matką, bo nie mógł mówić jak sytuacja faktyczniie u nas wygląda.
Później zaczął mówić, jak nienawidzi ukraińców i tak coraz mocniej szukał informacji w naszej przestrzeni ze strony szurów nienawidzących Ukrainy. Później wrzucał wstawki typu, "ale wiesz, że ja znam kogoś z Donbasu i Ukraińcy od 20 lat mordowali i atakowali ludzi w Donbasie", "to Zełeński rozpoczął tą wojnę".
Oglądał różne telegramowe materiały cały czas. Jakiś czas temu powiedział, że to nie putin, podmienili go, to już trzeci sobowtór i ani trochę nie podobny
  • Odpowiedz
@adik75: Wiesz oni sa swietni w ta propagande. Z kazdej strony jestesmy atakowani przekazami kremla. No a jak wiadomo niestety: Klamstwo zdazy obiec swiat zanim prawda wzuje buty.
  • Odpowiedz