Wpis z mikrobloga

Sąsiedzi z góry mają metodę na gówniaka. Żeby się wywrzeszczał, wybeczał, aż się zmęczy. Obecnie zaczyna mu brakować tchu przy mocniejszych zrywach. Trwa to już 20 minut
#zalesie
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Malyden no 25 minut to trwało, nie słychać żeby go nosili po mieszkaniu, mówili coś, uspokajali. Jakoś ze dwa miesiące temu się skończył cyrk i teraz wrócił, może nawet to nie ten sam dzieciak, tylko nowego szkolą
  • Odpowiedz
@BillieJane: Nie wiem ile ten gowniak ma lat, ale na kilkulatka terrorystę to akurat działa. Robiąc to co chce gdy zacznie płakać utrwalasz schemat wymuszania rzeczy płaczem. A to już nie niemowlak który tylko tak umie się komunikować że coś mu dolega
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer oczywiście, że to jest jedyny sposób. Robię dokładnie tak samo, daję młodej drzeć mordę aż się zmęczy. Od kiedy w dupie mam takie płatki śniegu jak OPka to się nawet nie denerwuję. Dorośli ludzie, a mentalność jak u takiego trzylatka
  • Odpowiedz
@BillieJane przez taki okres może przejść akurat każde dziecko. Dobrze robią. Pracują teraz nad tym, żebyś nie musiała tego słuchać kolejne lata.
  • Odpowiedz
  • 1
@phomerus @j557 widziałam to u swojej siostry, różnica wieku 15 lat. Rodzice uzależnili ją od tableta i bajek, a później się obudzili, żeby to uciąć. Znikąd takie darcie mordy się nie bierze
  • Odpowiedz
@BillieJane aha, wiec juz wszystko wiesz ekspertko.

Dzieciaki maja fazy, chocbys stawala na glowie i robila wszystko idealnie to jak dzieciak ma taki charakter lub ma jakis okres kryzysowy to bedzie sie darl i nic z tym nie zrobisz.

Oczywiscie nie mowie ze nie da sie wychowac sobie histeryka, ale nie masz pojecia jaki to jest przypadek.

Zalecam milczenie w tematach o których nic nie wiesz.
  • Odpowiedz