Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
6 miesięcy temu podpisałem umowę na czas określony, niedawno dogadałem się, że dostanę podwyżkę od listopada, dostałem więc wypowiedzenie obecnej umowy, bo woleli się nie bawić w aneksowanie, więc podesłali też nową umowę z podwyżką. Wypowiedzenie podpisałem 2 dni temu, wczoraj zadzwonili, że jednak nowa umowa nie dojdzie w ogóle do skutku i rezygnują ze współpracy bo dowiedzieli się, że projekt będzie wkrótce zamykany, więc nie chcą ryzykować płatną ławką dla mnie. XD
#programista15k #pracait



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
nie zapaliła Ci się lampka w związku z tym, że nie chcą się bawić w aneksowanie? Przecież aneks to się szybciej sporządza niż nową umowę.


@pwone:

@charlie1919 @przepraszamczytenloginjestwolny @Bertoos @jazdaniebieski2023 @sonko12 @tabarok @naganiaczherculesa @kodecss @dzbanzyciowy @sharkal @hellfirehe @bom @bb89 @Ogau @xqwzyts @XpedobearX @SmerfNaczelnik @czekoladowy_zajac @rachuneksumienia @Wygryw_z_wyboru @peoplearestrange @Marty_Mcfly87
Ter-Tullian - >nie zapaliła Ci się lampka w związku z tym, że nie chcą się bawić w an...

źródło: comment_8dtE8tBllqI9ZPAtJaICcoPEyZTk9Vyt

Pobierz
  • Odpowiedz
Popracowalby 1 miesiąc dłużej? i tak by się pożegnali i tak...


@charlie1919: może miesiąc, może trzy miesiące, a może zero, to akurat nie ma większego znaczenia. Po prostu tak obecnie wyglądają realia wielu firm IT - pracodawcy, którzy jeszcze nie dawno udawali dobrych wujków co owoce do biura z Azji sprowadzają, dzisiaj zwalniają z byle powodu bez mrugnięcia okiem. Tutaj gość chciał podwyżkę, a pracodawca sprytnie dał mu gołe wypowiedzenie
  • Odpowiedz