Wpis z mikrobloga

Jednym z moich największych marzeń jest żeby zaczęto w końcu łapać patusów z samochodami i skuterami, którzy sobie tak zmodyfikowali tłumiki żeby pierdziały głośniej i nikt nie mógł się normalnie wyspać.
Ciekawe czy jak codziennie będziemy zgłaszali to na mapę zagrożeń to policja zacznie się bardziej przejmować? Z doświadczenia wiem że czasem oznaczanie tam problemów działa: https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html
#zalesie #wroclaw
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: U mnie wczoraj po osiedlu, drogą osiedlową przez ponad 2h w kółko jeździł jakiś dzban corvettą i rył silnikiem na drodze między blokami. Próbowałem gościa złapać na spacerze z psem, ale nie udało mi się niestety. Wjeżdżał między bloki, ryczał, jechał gdzieś dalej i za kilkanaście-dziesiąt minut wracał znów ryczeć po osiedlowej drodze. Ja na 4 piętrze #!$%@? dostawałem, a ludziom na parterze to chyba się podłoga trzęsła. DRAMAT.
  • Odpowiedz
@tobaccotobacco: W Łodzi taki zjeb jest co jeździ i pierdzi swoim gównokółkiem. Mam teorie, że to są po prostuje geje i oni się tak nawołują. Potem jadą rozwalonymi golfami gdzieś w boczne uliczki i sobie wzajemnie loda robią.
  • Odpowiedz
  • 1
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin działa Mireczku.
Wsadziłem jakiś czas temu zdjęcie kretyna ktory zmodyfikował gruza który strzelał tak głośno z wydechu ze całe miasto słyszało.
Tydzień później już cichutko pierdzial.

Nagłośnienie tematu zrobi robote.
  • Odpowiedz
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin
Mieszkam przy jednej z głównych ulic w mieście 250k+. Sam mam wydech końcowy pusty, ale mieści się w normie. Przegląd bez problemu przechodzi. Może dlatego że to terenówka xD. Ale nie o tym. Najgorsi są ci w Golfach R i innych RS3 czy tam AMG, którzy mają wgrane strzały. Jedzie taki na przelocie, ok przejedzie i git, ale jak słyszę te pop and bangs po puszczeniu gazu to mnie zalewa,
  • Odpowiedz
@sh4der czyli sam masz gruza z wywalonym koncowym, a #!$%@? się do nowych aut, ktore z legalnym i homologowanym wydechem wyjezdzaja z fabryki? Logic 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: ludzie u mnie na osiedlu od dwóch tygodni odbijają się od policyjnej linii telefonicznej, choć dzień w dzień o ten samej porze jeździ taki pierdzioch i nikt nic nie może zrobić, policja się do pracy nie zabiera, a wystarczyło by, żeby ustawili się we wskazanym miejscu na 10min
  • Odpowiedz