Wpis z mikrobloga

Jednym z moich największych marzeń jest żeby zaczęto w końcu łapać patusów z samochodami i skuterami, którzy sobie tak zmodyfikowali tłumiki żeby pierdziały głośniej i nikt nie mógł się normalnie wyspać.
Ciekawe czy jak codziennie będziemy zgłaszali to na mapę zagrożeń to policja zacznie się bardziej przejmować? Z doświadczenia wiem że czasem oznaczanie tam problemów działa: https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html
#zalesie #wroclaw
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: ja to nie wiem, ci idioci sobie konia walą, że auto im pierdzi? ostatnio u mnie na osiedlu wyjaśniałem #!$%@? jakiegoś zawód syn to ma sportowe auto i typ zajeżdża pod blok i stoi 10-15 min na wydechu odpalonym że mi się szyba trzęsie. na szczęście siłownia się do czegoś przydaje, bo raz do neigo wyszedłem i zapytałem się czemu nie gasi silnika a on na to, że "hehe
yahoomlody - @FrediKamionkaGmina_Burzenin: ja to nie wiem, ci idioci sobie konia walą...

źródło: dadada

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tunhan cokolwiek to zmienia? Sam kozaczysz że policja nic nie jest w stanie zrobić, teraz zobacz jak ta opieszałość przekłada się na bieganie za nastolatkiem ze szmata na ryju który wcisnął typowi piankę w tłumik
  • Odpowiedz
Ciekawe czy jak codziennie będziemy zgłaszali to na mapę zagrożeń to policja zacznie się bardziej przejmować?


@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin:
Odpowiedź: nie, nie będzie.
Pały mają to gdzieś. Jakiś czas temu zasadziłem się na #!$%@? na crossie którym jeździł po okolicy. Nagrałem go, jak przejeżdżał przez przejście dla pieszych. Bez rejestracji, na drodze wojewódzkiej. Zadzwoniłem na milicję. O dziwo przyjechali, z drogówki xD. Pokazałem nagranie. Pały na to:
- Czy osoba na motorze kierowała pod moim adresem jakieś groźby? Czy zna
  • Odpowiedz
  • 4
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: sam jeżdże na moto i nic mnie tak nie #!$%@? jak te zjeby z małymi fujarami i turbo drącymi się wydechami, jeszcze jedziesz za takim kawałek i czujesz smród nieprzepalonego paliwa bo wydech zmieni ale na mapę już szkoda kasy. Hatfu na tych śmieci. Nawet ostatnio jakiegoś skuterzystę mijałem który miał chyba pełen przelot bo był głośniejszy niż mój stockowy motocykl o dużej pojemności.
  • Odpowiedz
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: mapa zagrożeń to leczenie objawu a nie przyczyny. Chodzi o przeglądy w kozich d**ach gdzie Czesiek wbija nawet jak nie masz wydechu. Powinni plombowac wydechy na przeglądzie, a jak Cię złapią z innym - laweta na koszt kierowcy na parking policyjny, laweta do serwisu na wymianę wydechu, laweta do stacji kontroli. I pyk
  • Odpowiedz
@bart9101: mapa zagrożeń to najlepsze narzędzie jakie mam. Ja nie zmienię przepisów. Z mojego doświadczenia niektóre rzeczy które oznaczalem przez mapę zagrożeń zostały zaadresowane. Cieszę się że jest takie narzędzie gdzie w 6 sekund mogę coś zgłosić i po drugiej stronie dyspozytor na to spojrzy, a często nawet wyśle patrol do zweryfikowania.
  • Odpowiedz
@Tommy__: A ja bym proponował: odebranie dowodu rejestracyjnego, po naprawie i przeglądzie z wykonaniem badania emisji hałasu i jego poprawnym wynikiem dopiero możliwość kontynuowania jazdy. W przypadku recydywy (czyli ponownej modyfikacji tłumika) złomowanie pojazdu na oczach właściciela za pomocą prasy hydraulicznej - można do tego zrobić patostreama a hajs z donejtów przeznaczać na kolejne mierniki emisji hałasu.
Po kilku złomowaniach by ucichło ino raz. ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: sprowadzają sobie #!$%@? już nawet nie ludzkie taki automacik chiński dzięki któremu sterują z kabiny natężeniem pierdzenia i potrafią celowo koło okna przejechać puszczając coś co oni sami nazywają popcornem a co w praktyce brzmi jakby ktoś śmietnik po schodach zrzucił
  • Odpowiedz