Wpis z mikrobloga

Jednym z moich największych marzeń jest żeby zaczęto w końcu łapać patusów z samochodami i skuterami, którzy sobie tak zmodyfikowali tłumiki żeby pierdziały głośniej i nikt nie mógł się normalnie wyspać.
Ciekawe czy jak codziennie będziemy zgłaszali to na mapę zagrożeń to policja zacznie się bardziej przejmować? Z doświadczenia wiem że czasem oznaczanie tam problemów działa: https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html
#zalesie #wroclaw
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: masz mój miecz, powiedz mi jak mogę Ci pomóc a to zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja już też na geoportalu zgłaszam praktyczne codziennie jak słyszę. Ostatnio ktoś interweniował u policji i bagieciarze powiedzieli „na geoportalu nic o tym nie ma”, to teraz mają. ( ͡ ͜ʖ ͡) Zgłaszam jako nielegalne wyścigi, bo tak to wygląda.

Najlepsze jest to że
  • Odpowiedz
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: Dodałbym też zgłoszenie pojazdów które mają nowe 20 letnie opony wielosezonowe, nie umyte i brudne fury jezdzące legalnie po drodze oraz każdego kierowcy który krzywo zaparkował w wyznaczonym miejscu do parkowania.

Nie może tak być że pojazd posiadający pełną homologację i posiadający sprawnie technicznie pojazd zbadany przez diagnoste samochodu potwierdzając tym urzędową pieczątką poruszał się legalnie po drodze!
  • Odpowiedz