Wpis z mikrobloga

Cześć, zgodnie z obietnicą zapraszam do aktualizacji statusu prac na inwestycji Tuwima Sky, grupy HREIT w Łodzi. Zdjęcie wykonałem już po godzinie 16, stąd brak robotników na budowie. W porównaniu do ostatniego miesiąca na budowie mamy spore postępy:
- postępuje korozja prętów zbrojeniowych,
- w płocie grodzącym plac budowy pojawiły się nowe wyłomy,
- pojawiły się też nowe grafitti na płocie.

Zastanawiam się co powiedzialiby na infolinii odnośnie terminu oddania, ceny i dostępności mieszkań.

#hreit #hre #lodz #nieruchomosci #hreinvestments
Leher - Cześć, zgodnie z obietnicą zapraszam do aktualizacji statusu prac na inwestyc...

źródło: Tuwima_Sky_22_08_2024

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leher słabo się starają. Inni deweloperzy robią płot na 3 m, zaklejony reklamą i otoczony siatką z ochroniarzem, żeby nikt nie zobaczył co się na budowie dzieje.
  • Odpowiedz
@Leher Przeraża mnie to z jednego powodu. Na początku 2021 szukaliśmy z żoną mieszkania w Łodzi. HRE wtedy bardzo promowało Tuwima Sky, chwilę się zastanawialiśmy ale na szczęście słyszałem różne historie o Sapocie i dlatego od razu odrzucilismy to.

Wybraliśmy inna inwestycje która też wtedy była na etapie dziury w ziemi. Blok powstał w 1,5 roku. Zaraz nam minie 2 lata jak tu mieszkamy a na Tuwima Sky hula wiatr na
  • Odpowiedz
- postępuje korozja prętów zbrojeniowych,


@Leher: Pręty zbrojeniowe podlegają naturalnemu procesowi pokrywania się izolacyjną warstwą tlenków metalu, to całkowicie zamierzony proces, dlatego czekają z dalszymi pracami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hrumque Nie wiem czy żartujesz czy nie, ale lekka korozją prętów zbrojeniowych zwiększa przyczepność pomiędzy prętami i betonem. Tak, że jest to w miarę korzystne zjawisko. Oczywiście mówimy tu o lekkiej korozji.
A po zabetonowaniu dalsze rdzewienie jest zabezpieczone przez zasadowe środowisko betonu.
  • Odpowiedz