Wpis z mikrobloga

Szmaty tańczyły jak im zagrałem... Gwałtownie, ostro, pociśnięte do granic, tak lubię najbardziej. Oczywiście mówię o sztangach.
Świetny trening, czuć było OGIEŃ w każdej serii.

Dynamic effort lower. Czyli box squats najpierw 3x2 275kg (215kg na sztandze + 60kg z gum). Potem 305x2 330x2 i 340x2 (280kg na sztandze + 60kg z gum).

Na nagraniu 2 serie z 275kg i potem ostatnia 340kg tam już było ciężko. I też ciekawa sprawa pierwsze powtórzenie pamiętałem o plecach, robiąc natomiast drugie czułem że będzie ciężko po prostu i o plecach zapomniałem, skupiłem się po prostu na ciśnięciu nogami i co? I znowu plecy puściły heh. No taki nawyk jak widać, że zapominam o "pchaniu" plecami gdy robi się ciężko.

Potem Paused speed pull, 4x2 255kg czyli 70% 1RM z ciągu (365kg) Pomimo zmęczenia i tak to latało.

Krótkie przerwy, mocne ciśnięcie i po tych dwóch ćwiczeniach byłem już zajechany a jeszcze wypadało zrobić jakieś asysty

Są też i takie jak ten treningi, gdzie niby zapowiadał się po prostu zwykły trening. Jednak już na rozgrzewce wszystko dosłownie latało, nic nie ważyło a ja byłem nie do zajechania.
Tak to już jest jak się odpowiednio długo trenuje, większość treningów jest po prostu ok, część jest naprawdę słaba, a częśc wybitnie dobra. Cykl życia lol.

Cały trening
Box squat vs Bands 275kg 3x2 305x2 330x2 340x2 (280kg bar + 60kg bands)
Paused Speed pull 255kg 4x2
Reverse hypers 240kg 4x20
1Leg DB calf raise 4x12
Band side AB 3x15
Band Ham curls 3x50
Band AB 3x15

#strongaf #silownia #sport #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Szmaty tańczyły jak im zagrałem... Gwałtownie, ostro, pociśnięte do gra...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
ciekawy jestem jak byś wyglądał z 10% bf


@twardy-zawodnik: Redukcji robić nie mogę :) Niekorzystnie by to wpłynęło na wyniki, nie wspominając o zwiększonym ryzyku kontuzji. Powoli rekomp się robi i tyle. Z czasem będzie coraz więcej mięśni i coraz mniej fatu, ale do 10% to nie zejdę lol.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: jak z unilateralami? robisz nadal, czy skupiasz się na równaniu tego "w ruchu"? Lepiej ten siad wygląda.
Ostatnie taśmy, mimo tego że jeszcze "składa" plecy, to są bardziej symetryczne i widać, że mniej energii tam ucieka.
  • Odpowiedz
  • 2
@bdm_bq: Robię cały czas. Dzisiaj te łydy były. Wrzucam jedno czy dwa ćwiczenia, zależy ile sił jest. Albo drobniejsze albo większe jakieś, to zależy. Ostatnio tylko po siadach już nie miałem siły ani ochoty to tam nic nie zrobiłem.
  • Odpowiedz
  • 1
nosisz jakiś pas neoprenowy pod tym sbd?


@IntruderXXD: Tak, żeby wyszczuplić talię i pozbyć się zbędnych kilogramów LOL. A tak na poważnie, jak zgubiłem trochę kilogramów to pas SBD zaczął mnie mocno "gryźć" to by nie było jeszcze problemem, ale zostawiał potem naprawdę tragiczne ślady na ciele. Dlatego teraz używam dodatkowo tego pasa neoprenowego, mocno pomaga w tej kwestii.
  • Odpowiedz
  • 1
Podczas tych siadów i ciągów masz na łokciach neopreny jakieś? W czym to pomaga?


@abuk123: Używam ich cały czas, na każdym treningu. Pomagają mi trochę odciążyć przedramiona, bo mam ciągle z nimi problem, dostają za bardzo po dupie od ciężkich wycisków i siadów właśnie.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: no ja właśnie ostatnio też w siadach trochę ciężaru dołożyłem i zaczynam w łapach/łokciach czuć lekki dyskomfort a szerzej już chwytać nie mogę. Jeszcze widziałem że sporo dobrych trójbojarzy podczas siadów opaski na nadgarstki ma. Zastanawiam się na ile realnie to coś daje.
  • Odpowiedz
  • 1
Zastanawiam się na ile realnie to coś daje.


@abuk123: Pozakładaj popróbuj :) Ja akurat na łokciach mam neopreny na kolana które są lol :P Na kolana były za małe ale na łokcie pasują.
I akurat ja się zdziwiłem, bo zawsze myślałem sobie że co tam taka minimalna kompresja ma niby dać, a jednak różnica kolosalna jak dla mnie, i to mi umożliwiło dalsze treningi.
  • Odpowiedz