Wpis z mikrobloga

@randybobandy2: Najmniej atrakcyjne, bo widzą, że faceta to faktycznie angażuje i daje mu się czym zająć, a one w tym czasie uskuteczniają doom scrolling na tiktoku albo oglądają pustym wzrokiem kolejny epizod gównianego serialu dla debili. Większość tych lasek to taka Rachel z Friendsów. Pustak, idiotka oceniająca ludzi po wyglądzie czy powierzchowności, ale ego #!$%@? w kosmos. xD
  • Odpowiedz
@randybobandy2: Też może nie można uogólniać że wszystkie, ale tak, spora ilość kobiet niema zajęcia żadnego poza plotkowaniem i patrzeniem jak żyją inni, stąd też m.in. takie zainteresowanie kanałami podróżniczymi w ostatnich latach.
A później jak facet lubi sobie po pracy odreagować np. 2-3h grania w głupie gierki to znajdzie się taka @inflacja_biedaku

Granie to nic innego jak "palenie" wolnego czasu bezproduktywnie.


I będzie wmawiać że granie jest jak oglądanie netflixa, pomijając już nawet że ludzie z tego żyją (E-sport) czego o oglądaniu seriali powiedzieć nie można. Nie droga koleżanko, ja osobiście np. lubię sobie czasami pograć i nie traktuje tego jako ,,przepalanie" czasu, bardziej jako chęć odskoczni od realnego świata żeby dać głowie odpocząć, a czasami wręcz się zaprę że muszę do czegoś dojść w jakiejś gierce i gram aż mi się to uda. No ale większość kobiet jak słyszy granie to ma na myśli głupie gierki pay2win na telefonie. Kobieta siedzi 4h dziennie przeglądając media społecznościowe, ale to facet przepala czas bo chce sobie pograć :) No ale po pracy gdzie ciągle mam kontakt z ludźmi, lubię się odciąć od świata... 2-3 godziny relaksu, przechodząc
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku:
"najśmieszniejsze jest to, że granie uznawane jest przez większość jako hobby"
Ja na pierwszym GTA nauczyłem się trochę angielskiego bo w 8 klasie podstawówki siedziałem przed klawiatura że słownikiem podręcznym angielskiego, potem przez całe liceum i na maturze miałem luźne 4 i pisałem nawet znajomym listy na poprawkę, więc gra do czegoś jednak mi się przydała :)
  • Odpowiedz
@spnt no nie? Chociaż osobiście nigdy tego z męskością nie wiązałem. Po prostu wielu z listy nigdy nie rozumiałem… no może poza grami, choć teraz w wielu 40+ mam problem żeby skupić się na jakiejś gierce dłużej niż 5 minut.
  • Odpowiedz
@sayanek: @RHarryH @randybobandy2

Co was interesuje co kobiety robią w swoim wolnym czasie? Nawet jeśli to Netflix i paznokcie, to co was to obchodzi? Miejcie swoje zainteresowania, szukajcie kobiet które też jakieś mają albo podobne do waszego, a te które nie mają niech sobie żyją bo też znajdą kogoś, kto będzie szukał w kobietach innych cech niż hobby.

Dajcie ludziom żyć jak chcą zamiast robić ebanie o takie
  • Odpowiedz
co nie zmienia faktu, że jak ktoś dłużej żył z kobietą okazuje sie to prawdą,


@randybobandy2:

Jak sobie wybrałeś taką kobietę, która nie ma hobby i jej przeszkadza że facet ma swoje to tak będzie, ale to nie znaczy że taka jest prawda xD trzeba wybierać głową a nie kuśka
  • Odpowiedz