Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: ale tu nie o to chodzi, nikt nie pyta na randce czy grasz w gry, obserwuje aż ptaki czy budujesz torowiska, pytanie raczej (nawet jak ktoś to dla żartu zrobił, co babę wkurza u partnera w związku)
  • Odpowiedz
Wykopki brandzlujące się do fałszywych informacji? Nowe, nie znałam, elita internetu XD A zaraz polecą smęcić oczywiście, że to kobiety są naiwne, szkoda słów na was.


@pianinka: Tutaj nawet nie trzeba było sprawdzać. Jak zobaczyłem jako hobby taksydermie, to od razu wiedziałem, że coś jest nie tak. xD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: zamykam wątek twierdzeniem (dodałbym do listy jeszcze grzebanie przy autach i motocyklach), że wszystkie hobby, które wykluczają księżniczkę z centrum zainteresowania od razu wywołują u niej negatywne emocje, nie każdy chłop mimo związku ma ochotę spędzać każdą wolną chwilę ze swoją wybranka, żeby być szczęśliwym
  • Odpowiedz
Co was interesuje co kobiety robią w swoim wolnym czasie?


@AlienFromWenus: Kompletnie mnie to nie interesuje dopóki też mam troszkę czasu dla siebie, problemem jest tylko to, że kobiety bardzo często obrażają się że facet nie jest zainteresowany ich zajęciem, tylko woli zająć się sobą.

Zauważ tez proszę, że wszędzie wyżej pisałem że to nie dotyczy wszystkich kobiet, co nawet specjalnie zaznaczyłem na początku w moim długim wysrywie :)
  • Odpowiedz
  • 2
@inflacja_biedaku

Dla przykładu wędkarstwo - nie polega ono na zamoczeniu kija a na ciągłym rozwijaniu sprzętu i umiejętności. Sonary, łódki, podróżowanie do innych miejsc, nowe technologie itd.


Wędkarstwo polega na rozłożeniu sprzętu i otwarciu piwa/flaszki
  • Odpowiedz
@randybobandy2: Taksydermia bardziej atrakcyjna od podglądania ptaków? xD Podglądanie ptaków to zajebiste hobby, ludzie jeżdżą sobie po pięknych miejscach, robią zajebiste fotki, czają się na te ptaki, mają dużą wiedzę na temat przyrody, żeby upolować wiele z tych ptaków trzeba sporo wiedzy nt tego gdzie występują, w jakiej porze je spotkać itd. Każdy spotkany okaz to jakieś osiągnięcie. Taksydermia to natomiast obrzydliwe wypychanie zwłok zwierząt, nie wiadomo w jakim celu
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: Każdy gra w co lubi i na co ma ochotę. Lubię sobie czasami zagrac w CS'a, z 2-3 mecze rankingowe (ale i są momenty że nie gram w to kilka miesięcy), ale jak mam inną potrzebę to grywam też np. w Kerbale, czy różne strategie/citybuildery, czy teraz np czekam na KCD 2 bo jedynka bardzo mi przypasowała. Ale tak, plusem wszelkich strzelanek jest to że zazwyczaj gra się z
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku: Jak definiujesz hobby jako coś co wymaga rozwoju umiejętności, to akurat gry się w to wpiszą. Można być lepszym w jakiejś grze komputerowej tak samo jak można zwiększać umiejętności gry w ping ponga. Ciężko być lepszym w oglądaniu filmów, bo jak by to miało wyglądać? Oglądanie na przyspieszeniu, 2 ekranów naraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co was interesuje co kobiety robią w swoim wolnym czasie? Nawet jeśli to Netflix i paznokcie, to co was to obchodzi?


@AlienFromWenus: Przecież ten wątek jest właśnie o frustrowaniu się zainteresowaniami mężczyzn, tudzież określaniu ich pod kątem atrakcyjności.
  • Odpowiedz
@Cyslav: oczywiście że jest, ale trzeba wyjść z domu zamiast kwękać na baby

które wykluczają księżniczkę z centrum zainteresowania od razu wywołują u niej negatywne emocje, nie każdy chłop mimo związku ma ochotę spędzać każdą wolną chwilę ze swoją wybranka, żeby być szczęśliwym
  • Odpowiedz