Wpis z mikrobloga

@mzlg
Stary naucz się jednej rzeczy ok? To co kobiety mówią, a to co jest później to dwie inne rzeczy. Kobiety to emocje. Powiedziała może tak, żeby nie wyjść na... Zrobi się pewnego wieczora atmosfera to i zobaczysz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Może nareszcie zmądrzała


@moll: To niech swoją świeżo nabytą mądrość i zdolność stawiania granic testuje na kimś innym, czemu op ma cierpieć za grzechy poprzedników? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mzlg: Przede wszystkim to nie zmarnuj okazji do ruchania. Najpierw przytaknij jej, potem zerżnij, a na koniec odejdź. No chyba, że masz ochotę być z kimś takim, kto skakał po kutasach co weekend.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: będzie cierpiał tylko jeśli się na to zgodzi
za to jeśli poczeka te pół roku, zarucha i sobie pójdzie bo to jednak nie to też będzie tym złym XD Nie da się wygrać przy tak rozdanych kartach
@mzlg powiedz jej że masz długi karciane więc będzie musiała płacić za wyjścia i od razu jej strategia przeniesie się na innego frajera
  • Odpowiedz
A nie pomyśleliście, że skoro strategia "dawania" na zawołanie nie przyniosła jej związku, to teraz chce związku, a potem seksu? Może nareszcie zmądrzała i nie boi się tego wyartykułować.


@moll: żeby nie było, wiadomo że to najmądrzejsza strategia dla kobiety, być w związku z gościem który ją utrzymuje nawet bez pociągu seksualnego.
Problemem jest to że to absolutnie najgorsza strategia dla gościa i w takie związki się nie wchodzi.
Chyba że wie się jak taką babę rozegrać i ma się na to czas, ale ogólnie nie warto. Nawet satysfakcja po kiedy myślała że sobie owinęła wokół palca a tu zonk - jednak nie, szybko
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: skąd w tej bajce nagle "utrzymanie"?

Bo teraz sprawdzasz to do barteru s--s za utrzymanie. A jak chcesz seksu za kasę to idź do prostytutki, wyjdzie to efektywniej
  • Odpowiedz
@moll: o, myślisz że będzie wyjątkowo i to nie facet będzie dokładał do tego interesu? Może myślisz że faceci jakoś zarabiają na związkach?
Myślę że "utrzymać" stąd że to raczej cel tej pani. A ty jak myślisz, do czego ów związek się sprowadzi? Do podziału 50/50? Niech op zapyta, będzie śmiesznie XD

A jak chcesz seksu za kasę to idź do prostytutki, wyjdzie to efektywniej

Nigdy nie negowałem efektywności tego
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: nie wiem jak będzie, za to zastanawia mnie sprowadzanie związku do rachunku...

Wiesz, lubię szczerość, ale nie lubię sprowadzania związku tylko do seksu i pieniędzy. Jeśli tylko te dwa pojęcia się dla Ciebie sumują w tym słowie, to jest to naprawdę mocno przykre.
  • Odpowiedz
jak z nią pisałem wcześniej napisała, że "ma dość już ons i fwb"


@mzlg: to tak jakbyś kupował passata z przebiegiem 400k, sprzedający mówił wprost, że był skręcany już dwukrotnie, więc realnie ma 800k i pytasz się czy warto xD

ja jako wieloletni prawiczek

jeśli Twoim głównym celem jest zmiana stanu, to jasne, obiecaj jej gruszki na wierzbie, podziałaj, a później uciekaj xD
  • Odpowiedz
Wiesz, lubię szczerość, ale nie lubię sprowadzania związku tylko do seksu i pieniędzy. Jeśli tylko te dwa pojęcia się dla Ciebie sumują w tym słowie, to jest to naprawdę mocno przykre.


@moll: co w tym przykrego? Ogólnie bardziej przykre są chyba takie kalkulacje jakie uskuteczniasz.
Obie osoby pożądają się wzajemnie i idą ze sobą do łóżka, nic w tym złego.
Jedna osoba pożąda drugiej, druga jej pieniędzy i przeprowadzają transakcje biznesową, trochę gorzej ale wciąż 0 problemu.
Pani po ons i fbw rozwiązuje problem braku pieniędzy i służącego machając mu seksem przed nosem jak spełni jej warunki, bo nie pociąga jej fizycznie - dla ciebie to wspaniałe a jak ktoś zasugeruje że w takim razie niech za siebie płaci to jest to sprowadzanie do pieniędzy - dla mnie to właśnie jest nieszczere, a twoje poglądy są niżej niż szczerej prostytutki. Zakaz sprowadzania do rachunku, bo facet płaci domyślnie
Usmiech_Niebios - >Wiesz, lubię szczerość, ale nie lubię sprowadzania związku tylko d...

źródło: 03d4a3e39209bac82e4d776d1212138c1e805f634fdf37f9587efbe5aaece766

Pobierz
  • Odpowiedz