Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios: tylko że stroną, która uskutecznia kalkulacje jesteś Ty, bo to Ty piszesz o bilansie, a nie ja.
I tak, dla mnie jest to przykre, bo kastruje związek z wielu aspektów, które nie są policzalne, a wpływaja na komfort związku, komfort życia, zdrowie i dobrostan.
Więc jeśli związek to barter sek za pieniądze, to nie związek, a p---------a. Bo ani do seksu ani do pieniędzy nie potrzeba związku
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: a masz pewność, że miała ons i fwb? może nigdy nie chciała, a randki dążyły w taką stronę, więc teraz od razu zaznacza, że tego nie chce?
Jeśli on chce ons lub fwb to niech szuka takiej, która też tego chce, a nie będzie kolejnym, który wymaga tego od kobiety, która pragnie związku.
  • Odpowiedz
a masz pewność, że miała ons i fwb? może nigdy nie chciała, a randki dążyły w taką stronę, więc teraz od razu zaznacza, że tego nie chce?


@moll: hm

laska powiedziała, że #s--s tylko w związku i nie od razu, jak z nią pisałem wcześniej napisała, że "ma dość już ons i fwb",
Usmiech_Niebios - >a masz pewność, że miała ons i fwb? może nigdy nie chciała, a rand...
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: ok, co nie zmienia faktu, że nie ma obowiązku wchodzić w kolejną taką relację, a jeśli op takiej szuka dla własnego komfortu to powinien znaleźć panią chętna na taki układ, a nie wymagać go od tej
  • Odpowiedz
@moll: a kto ją zmusza?

a jeśli op takiej szuka dla własnego komfortu to powinien znaleźć panią chętna na taki układ, a nie wymagać go od tej

absolutnie, dla swojego komfortu psychicznego nie powinien jej ruszać nawet kijem, ale czasem ciśnienie w jajach wygrywa.
  • Odpowiedz
@moll: widocznie nie ma poza otworem nic co zatrzyma przy niej faceta.
Polecam nad tym popracować.
I nie rozumiem ile ma się tkwić w toksycznej relacji, jest jakaś rozpiska od ciebie ile dni po spuszczeniu z kija trzeba dalej przebywać z babą?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: może ma, skoro nie chce zaczynać od dziury. Za to jeśli jemu na tym głównie zależy, to faktycznie nie ma sensu.
I dlaczego nazywasz to "toksyczną relacją"? XD
Jak d----a to nie trzeba, a jeśli to związek - sam sobie odpowiedz na to pytanie

I skoro sprowadzasz kobiety tylko do oferowania dziury między nogami to ja w tym momencie kończę rozmowę. Bo ona nie ma sensu.

Jak chcesz tylko
  • Odpowiedz
I skoro sprowadzasz kobiety tylko do oferowania dziury między nogami to ja w tym momencie kończę rozmowę. Bo ona nie ma sensu.


@moll: sprowadzam? Pytam po prostu ile trzeba tkwić w relacji po seksie abyś uznała że to nie problem. Bo odejście od razu było problemem.

Za to jeśli jemu na tym głównie zależy, to faktycznie nie ma sensu.

Jeśli zależy mu na tym w ogóle. Bycie w związku z osobą która cię nie pociąga więc stawiasz jej masę wymagań aby skakała tak jak zechcesz nie jest zdrowe. Jesteś może w takim? Machasz mężowi widmem seksu przed nosem w zamian
  • Odpowiedz