Wpis z mikrobloga

@Zly_On: Jeżdżę ciężarówką tłumaczy ego #!$%@? w kosmos xD Chłop sra do żwira i „poucza” ludzi w Internecie. Poprawiłeś mi humor, dzięki
  • Odpowiedz
I co ma niby jedno do drugiego?!


@Sarza01: No przecież już raz napisałem - wymienione miejsca są zawsze pełne wesołych ludzi.
Niektórzy z nich mogą mieć problemy z rozumieniem tekstu czytanego, ale mimo to ciągle pozostają weseli.
  • Odpowiedz
No przecież już raz napisałem - wymienione miejsca są zawsze pełne wesołych ludzi.

Niektórzy z nich mogą mieć problemy z rozumieniem tekstu czytanego, ale mimo to ciągle pozostają weseli.


@marcingliwice:
i co ma to wspólnego z tym co napisałem? xD to jest jakiś dowód że to o czym pisze to nie prawda?
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: Zwykłe "rozwinięcie" fotobudki z której zdjęcia też potrafiły dać raka. Ludzie na weselach się bawią w różne dziwne rzeczy i nikt nie się czepia.

@Wykopaliskasz: A co tu jest do montowania? Leci muzyka do które ludzie poruszają się jak chcą i tyle.
Kiedyś takie coś robił kamerzysta chodząc wokół tańczącej pary i wyglądało to lepiej ale to jest zabawka dla mas.
Tak jak mimo zatrudnionego fotografa są
  • Odpowiedz
A co tu jest do montowania? Leci muzyka do które ludzie poruszają się jak chcą i tyle.


@darandol: Chodzi mi o wrzutki na facebooka. Krótkie zmontowane filmiki - zwykle z jakąś muzyką, a sam film na zmianę jest spowalniany, przyspieszany, czasem cofany i z powrotem puszczany do przodu, wszystko naprzemiennie. I o to tutaj chodzi. Nie wystarczy losowo powrzucać wymienionych efektów. Trzeba to zrobić dobrze, żeby było dobre. Inaczej jest
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: fajnie hipokrytko, pięknie rozegrana i załatwiona własną bronią xD

To jak, można robić to co daje frajde i #!$%@? komu do tego czy nie można, bo było coś modne w 2009? XD
  • Odpowiedz
Jak sfrustrowanym trzeba być, żeby mieć problem o fotobudkę 360 XD klasycznie przegrywów boli dupa, że ktoś inny ma czelność dobrze się bawić
  • Odpowiedz