Wpis z mikrobloga

@Protectorx: wciąż lepsza rozrywka, niż #!$%@? piwniczak wylewający swoją frustrację, że ktoś śmie żyć swoim życiem i robi co mu się podoba. Pokaż jak ty się bawisz, jaką masz rozrywkę, pośmiejemy się z ciebie.
  • Odpowiedz
jakkolwiek fotobudki jeszcze rozumiałem i była to nawet w miarę ciekawa pamiątka bo się dostawało wydrukowane zdjęcia z danego wydarzenia, tak tego czegoś kompletnie nie kumam


@tomkol: Przecież te wszytskie fotobudki, szczególnie z przebraniami to największy możliwy cringe xD Ta fotobudka 360 ma w cholere więcej polotu
  • Odpowiedz
wciąż lepsza rozrywka, niż #!$%@? piwniczak wylewający swoją frustrację, że ktoś śmie żyć swoim życiem i robi co mu się podoba. Pokaż jak ty się bawisz, jaką masz rozrywkę, pośmiejemy się z ciebie.


@let_it_be: klasycznie strzeliłem w dziesione, jesteś typowym p0laczkiem co konsumuje wszystko co zaserwują w social mediach. Klasyczne 'somsiad/znajoma miała takie coś to i ja musze też' xD

i jeszcze te wyzywanie mnie od piwniczaków gdzie w swojej firmie muszę 3 razy tłumaczyć podobnym do ciebie amebom co i jak
  • Odpowiedz
@Protectorx: co ty #!$%@? o jakiejś firmie, jak ty piszesz bez składu i ładu, twój profil jest #!$%@? typowym prawicowym jęczeniem nastoletniego spierdoksa-prawiczka xD masz maksymalnie 20 lat typie, jesteś sfrustrowany przegranym życiem i to widać po twoich wpisach, SZEFIE xDD

Edit. Beż kitu przeglądam twoj profil i to jest dramat, że próbujesz teraz grać fifarafe którym nie jesteś i nie będziesz xD p0laczku zakompleksiony
  • Odpowiedz
klasycznie strzeliłem w dziesione, jesteś typowym p0laczkiem co konsumuje wszystko co zaserwują w social mediach. Klasyczne 'somsiad/znajoma miała takie coś to i ja musze też' xD


@Protectorx: to #!$%@? strzelasz, bo nie mam social mediów żadnych, oprócz wykopu gdzie jestem raczej anonimowy.

żadna tobie nie da nawet jak będziesz przytakiwać takiej, że to fajne
  • Odpowiedz
wykopki to stan umysłu... ostatni raz na weselu byłam pewnie jako małe dziecko, nie lubie takich imprez, ale zesrywanie sie o to jak kto sobie taką imprezę organizuje, jakie wymyśla 'atrakcje', jaki ma wystrój, muzykę czy wszystko inne jest #!$%@? żenujące, to wy tu jesteście p0laczkami, nie ci z których sie smiejecie.
  • Odpowiedz