Wpis z mikrobloga

ale wiesz że tylko to ramię z telefonem się obraca, a nie podest?


@pieknylowca: on tego nie wie i zupełnie ten brak wiedzy mu w niczym nie przeszkadza - to jest wykop, tu się "gada", a nie myśli.
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: no dla mnie to jest ultra cringe. Ten obracający się talerz jest teraz na wszystkich weselach i imprezach firmowych. Żeby nie było: niech każdy sobie robi co chce, mam to gdzieś, ale nie mogę znieść później tych filmików w zwolnionym tempie. Strasznie sztucznie wyglądają te pląsy na tych filmikach.
  • Odpowiedz
Ale ten... O co chodzi ? Co tu jest nie tak na tym zdjęciu ? Cringe, bo ludzie na weselu się bawią ? Ale wy musicie być smutni w życiu.
  • Odpowiedz
@Kidkudi: zawsze jak widzę komentarz takiego "człowieka sukcesu" jak ten od "w swojej firmie muszę 3 razy tłumaczyć podobnym do ciebie amebom co i jak zrobić" to przypominają mi się nastoletnie kuce kilkanaście lat temu piszące w internecie, że są właścicielami firm z wyższym wykształceniem i mają kasy jak lodu i że popierają Korwina, żeby ludzie myśleli, że KNP to poważna partia i można na nią głosować XD
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: a w sumie o co ból sraki? wesela są krindżowe niemalże z definicji, a to na zdjęciu nie jest nawet w połowie tak p------e jak weselne gry i zabawy, np chłop siedzi z balonem na kolanach, a babka ma mu usiąść tak, żeby balon pękł. no ale może dla opa to dopiero kłality rozrywka...
  • Odpowiedz
@Protectorx: jakie ty chłopie musisz mieć smutne życie i głęboko wbudowane kompleksy, że tyle jadu się z ciebie wylewa i tak bije zazdrość o tak małe rzeczy, jak to że ktoś się może bawić jak chce na własnym weselu xD.

Bez kitu, wyjdź z piwnicy kiedyś, bo to powoduje poważne uszkodzenia. Jak porozmawiasz z kimś, a najlepiej z jakąś kobietą, może ci przejdzie ta nienawiść napędzana czytaniem wysrywów innych przegrywów
  • Odpowiedz