Wpis z mikrobloga

Ale no, my zacofani, smutni, nie szanujemy ATRAKCJI (XDDDDDD jak to są dla Was atrakcje, to Wam współczuję) i z tego przyjemne filmiki som bo @MaddieBaddie była w W I E T N A M I E (bardzo istotna informacja, wesoła światowa atencjuszko) i tam tak robiom!!! xD


@Zly_On: nikt Wam nie każe "szanować" atrakcji xD szanujcie to że ludzie mają prawo do swoich wyborów a innych c--j to
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: Kilka miesięcy temu wstawiłem podobny wpis, że to nowy rak na weselach, to się zlecieli, że Polakowi, to zawsze coś przeszkadza.

A to przecież zwykły rak, szczególnie gdy osoba biorąca pieniądze za to na weselu (pewnie niemałe) nawet nie potrafi z tego odpowiednio zmontować filmu, przez co potem wylewa się na tablicy facebooka pełno takiego kiepsko zrobionego syfu.

To mogłoby być dobre, gdyby ktoś, kto oferuje taką usługę, umiał
  • Odpowiedz
@Protectorx: Przecież k---a to nie jest tylko w Polsce xd Ja bym pewnie z tego nie skorzystał bo uważam prywatnie to za trochę głupie ale jak kogoś to bawi to co mi do tego, Polak wiele wybaczy ale nie szczęście i dobrą zabawę innych xD @janek_kombajnista
  • Odpowiedz
>Smutni ludzie którym wszystko przeszkadza. XD


Dlatego właśnie polskie gale kabaretowe, biesiadne, discopolowe, standupowe oraz Fame MMA są zawsze pełne wesołych ludzi, prawda? XD


@marcingliwice
  • Odpowiedz
O rany aż przypomniało mi się to jak zobaczyłem te stroje, o tym jakimś video gdzie na weselu czy innej uroczystości rodzinnej gdzie normalnie biegały dzieci obok, jacyś ludzie zamówili striptizerkę w takim stroju żeby taniec odwaliła na środku sali ....
  • Odpowiedz
@MaddieBaddie: laleczko, 3 razy w roku jestem na wakacjach bo na częściej zwyczajnie nie mam czasu (do końca tego roku :) ) a Ty dalej próbujesz krzyczeć że hehe nie było to celowe ale było bo BĘDZIE PENKAC BO PODEST WAS TRIGGERUJE

Właśnie dla takich jak Ty jest ten podest- taka ameba zobaczy coś co modne na zachodzie, otworzy ryja, po kąciku leci ślina jak do dobrej gały i powie
  • Odpowiedz
@Zly_On:

jakiś imbecyl pisze tak obrzydliwe komentarze że aż oczy szczypią sugerując że jest prezesem Universe Inc.

wchodzisz na jego profil

famemma, patostreamy, przegryw


za każdym p---------m razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: Ot, pierdółka do zdjęcia. Polskie wesela i tak są zarąbiste w porównaniu do np. niemieckich. Stoliki i przekąski na stojąco, żadnego tańca, minimum muzyki i po 3 godzinach do domu. To są smutasy jak ty zapewne...
  • Odpowiedz
@jukel: przegryw? Jak już to na te tagi odpowiadam xD

Fame mma? Owszem, mam w tym swój interes

Patostreamy? Nie oglądam, tag ogólny, lubię się pośmiać z patofilmików, duża część była popularna w czasach bycia szczeniakiem

Wciąż nie wiem gdzie zasugerowałem bycie prezesem, ot jeżdżę ciężarówką, studiuje i prowadzę małe biznesy. To wszystko jest niczym w cieniu wartości, które mogę reprezentować a Ty ich nie ogarniasz ;)
  • Odpowiedz