Wpis z mikrobloga

@janek_kombajnista: lubie takie wpisy, bo przypominają mi dlaczego #!$%@?łem z tej smutnej jak #!$%@? polski. I tak, polacy to jedna z przyczyn dlaczego wyjechałem z kraju. Wyżej sracie niż dupe macie, a prawda jest taka, że niczym się nie różnicie od rusków, Białorusinów czy ukraińców. Możecie nazywać się zachodnim krajem, natomiast mentalnie jesteście i będziecie na wschodzie

  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: Ale w czym problem? Ludzie są na zamkniętej imprezie i robią tam to co chcą. Pewne rzeczy robi się bo to signum temporis. Cringe czy nie, to najważaniejsze, żeby dobrze się bawali właśnie wtedy, kiedy mają się dobrze bawić.
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: wkoncu znalazłem kogoś, kto tak samo jak ja uważa ze fotobudka 360 to debilizm i cringe xD

Ale no, my zacofani, smutni, nie szanujemy ATRAKCJI (XDDDDDD jak to są dla Was atrakcje, to Wam współczuję) i z tego przyjemne filmiki som bo @MaddieBaddie była w W I E T N A M I E (bardzo istotna informacja, wesoła światowa atencjuszko) i tam tak robiom!!! xD

Przyjemny filmik to
  • Odpowiedz
Przyjemny filmik to robi kamerzysta, a przyjemne atrakcje robi wodzirej, którym dopłacisz kwotę dzielona na pół za wynajęcie tego cringowego syfu


@Zly_On: ponownie,#!$%@? ci do tego, cringowy syf to #!$%@? sie do wszystkiego na wykopie jak sfel
  • Odpowiedz
@pieknylowca: @MaddieBaddie Dobra dzięki za wytłumaczenie. Ja po tych wszystkich podrzucaniach pana młodego, podkładaniu sobie nóg w biegach pań w męskich spodniach i krawacie na krzesło jak najszybciej i wielu itp stwierdziłem, że znowu coś niebezpiecznego wymyślili, a tutaj w sumie zabawa jak zabawa;)
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: o nieee, ludzie się bawią na swojej własnej imprezie jak chcą nikomu tym w zasadzie nie szkodząc, jakim prawem w ogóle oni mają czelność się dobrze bawić, jak oni tak mogą reeeee

ale wy jesteście smutni
  • Odpowiedz
@Sarza01: dokładnie, ja nawet nie wiem o #!$%@? typowi chodzi, no fotobufka, coś #!$%@? o polactwie. Polak zrogowaciały ze swojej piwnicy i ocenia jakby to miało jakieś znaczenie co on o tym myśli xD
  • Odpowiedz
ale się zesrała w komentarzach frajernia z vifonem na ryjuxD

To gówno to cringe i tyle.

Teraz wypad żreć kraftową zapiekanke za 40 zł bo taka moda. Albo do barbera za 300złxD
  • Odpowiedz
o nieee, ludzie się bawią na swojej własnej imprezie jak chcą nikomu tym w zasadzie nie szkodząc, jakim prawem w ogóle oni mają czelność się dobrze bawić, jak oni tak mogą reeeee


@cutecatboy: zajebista zabawa, p0lactwo robiące sobie nagranie 360xDDDD Wyżyny #!$%@? rozrywki jak na p0laka przystałoxD
  • Odpowiedz