Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie ze wykopki na kazdym kroku pisza ze NIE WOLNO placic za dziewczyne, kolacje zawsze pol na pol i bron boze sponsorowac wakacji bo jest sie wtedy cuckiem i betabankomatem XD
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD
Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej
#zwiazki
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nawet w małych miastach minimalną zarabiają osoby bez ambicji


@4mmc-enjoyer: A co ma ambicja do wartości człowieka? O czym będziesz gadał z taką nad wyraz ambitną, o tym że wygryzła koleżankę ze stanowiska, bo chciała awans? Imponuje Ci to? To że ktoś nie chce uczestniczyć w wyścigu szczurów, nie oznacza że nie jest wartościowy.
  • Odpowiedz
opowiedz mi ilu poznałeś wartosciowych ludzi pracujących w jakichś gownopracach typu ekspedientka w żabce xD Przecież to trzeba nie mieć w ogóle ambicji żeby coś takiego w życiu robić. I o czym z takmi ludźmi rozmawiasz, o nowej promocji na piwo w wielopaku xD?


@jozef-dzierzynski:

Poznałem kilku takich ludzi i normalnie rozmawialiśmy o różnych rzeczach. Tacy ludzie też mają swoje hobby, zainteresowania, jeden biegał i regularnie brał udział w zawodach, drugi grał na perkusji i czytał książki (akurat trafiliśmy na takie które ja też czytam więc sporo tematów do rozmów). Znam też człowieka który jest gitarzystą i możemy godzinami gadać o gitarach, a pracuje za minimalną na ochronie, bo może sobie ćwiczyć granie po nocach w robocie. Normalnie mogliśmy o różnych rzeczach
  • Odpowiedz
no sorry, ale jak ktoś w wieku 30 lat dalej


@4mmc-enjoyer: Ale skąd ty teraz do scenariusza doklejasz jakiś wiek konkretny. Dobra, ja już kończę dyskusję z tobą, bo to marnowanie czasu tylko.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: żeby krowy majtki nosiły to wykopki by cipki nie zobaczyli na oczy, więc co ich słuchac? Najdalej gdzie byli to na kebabie u ciapatego raz do miesiąca, dla nich 150zl za kolację to może na 10 rocznicę ślubu byłoby w porządku
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TheOneAndOnly bo wykopki nie wiedzą co to zdrowy normalny związek.
Zawsze zarabiałem więcej od mojej żony i zawsze miałem wywalone ze wydaje więcej.
Do tego od lat mamy wspólne konto. Na które wpadają nasze pensje i absolutnie nikt nikogo nie rozlicza z tego kto ile wydał.

Współczuję każdemu kto liczy sobie pieniądze w zwiazku😅
  • Odpowiedz
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD

Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej


@TheOneAndOnly: no tylko że kobieta 15k nie związałaby się z tobą/kimkolwiek 2k więc to "dla bliskiej osoby chce się jak najlepiej" jest jednokierunkowe
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: a jaką wartość ma baba która do końca życia będzie siedzieć na kasie w biedronce, na nic ją nigdy nie będzie stać, mieszkanie - zapomnij, wakacje - zapomnij, zapewnić jakieś warunki dziecku - zapomnij? Wieczne narzekanie jak to jej źle, a nie zmieni nic. To jest odpowiednik męskiego #przegryw
  • Odpowiedz
opowiedz mi ilu poznałeś wartosciowych ludzi pracujących w jakichś gownopracach typu ekspedientka w żabce xD Przecież to trzeba nie mieć w ogóle ambicji żeby coś takiego w życiu robić.


@jozef-dzierzynski: widać w jakich kręgach się obracasz. jest pierdylion zawodów, do których potrzeba wyższego wykształcenia, a w których zarobki kręcą się poniżej piątki. po drugie - fascynuje mnie to wykopkowe sranie na hipergamiczne baby, które patrzą tylko na portfel, a nie
  • Odpowiedz
Jeszcze napisz że z doktoratem potrafią w żabce na kasie stać


@4mmc-enjoyer: a byś sie zdziwił, u mnie w muzeum ludzie z magistrami na salach jako opiekuni robili, co wiązało się też z jeżdżeniem na szmacie i sprzątaniem kibli. w ochronie podobnie. czas wyjąć głowę z dupy i popatrzeć na świat uważniej.
  • Odpowiedz