Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie ze wykopki na kazdym kroku pisza ze NIE WOLNO placic za dziewczyne, kolacje zawsze pol na pol i bron boze sponsorowac wakacji bo jest sie wtedy cuckiem i betabankomatem XD
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD
Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej
#zwiazki
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarwaraBasia

no tylko że kobieta 15k nie związałaby się z tobą/kimkolwiek 2k więc to "dla bliskiej osoby chce się jak najlepiej" jest jednokierunkowe


Nieprawda, bo ze mną się związała. Żyjesz w jakiejś dziwnej bańce ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zgłaszam się na ten przykład. A jest nawet jeszcze gorzej, bo ja renciak, a ona na działalności nawet więcej niż 15k zł wyciąga ¯(ツ)


@kiszczak: a jak myślisz jak wygląda porównanie częstotliwości występowania takich przypadków po obu stronach?
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia A co to za reguła, która nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości? Chciałeś taki przykład i oto jestem, ale jak się pojawił to nadal będziesz rzeczywistość zakłamywać byle tylko nie wyjść ze swojej bańki?
  • Odpowiedz
Ok, tylko nadal nie wiem co to ma do wartości człowieka, dlaczego pieniądze i ambicje zawodowe łączysz z tym, ile ktoś jest wart? I co to ma do wspólnych tematów?


@kolejne_juz_konto: "ambicjami" które na nic się nie przekładają się nie najesz - jakoś tak w razie rozwodu jednak się praktycznie zawsze okazuje, że to te pieniądze były najważniejsze tylko żadne o tym nie mówiło a nie "wartość człowieka"
  • Odpowiedz
@kiszczak: swoją drogą moje pytanie brzmiało czy autor (zapewne pracujący z kobietami) znajdzie przykład odwrotny, to że na mirko jakiś jest to wybacz ale nie to samo. Tak samo byłoby ze znalezieniem kogoś z heterochromią - na mirko będzie, wśród znajomych nie.
Dodajmy:
https://qz.com/work/1812980/high-income-people-in-the-us-keep-marrying-each-other

Far more than they did 60 years ago, high-income Americans tend to marry others with high incomes. In 1960, only 0.4% of married couples both made the top 20% in income for someone their age, according to Quartz’s analysis of US Census data. In 2018, that number reached 7.4%. If couples married at random from the income distribution, that number would be about 4%.

The primary reason for this jump has been the rise of women in the workplace. In the past, men who made high incomes were often married to women who didn’t do paid work and were instead relied upon to do housework and take care
  • Odpowiedz
nawet ćpanie jest normalniejsze niż próbowanie ułożenia sobie życia i założenia rodziny z Karyną z żabki


@4mmc-enjoyer: ciekawe, czy ułożenie życia z ćpunem jest rozsądniejsze od ułożenia se życia z karyną z zabki? Mogliby zrobić jakieś reality szoł, znam paru takich co za darmowe cpanko dałoby se kolbę uciąć przy samych jajach, bo w sumie nie ma nic ważniejszego niż przycpanie xD celem reality byłoby #!$%@? hajsu drugiej "połówki". Kto
  • Odpowiedz
a w razie rozwodu jak ta Twoja “wartość” niematerialistyczna jest liczona?


@4mmc-enjoyer: Jak możesz myśleć o "przyszłości" związku, tu twoja wypowiedź:

jak można myśleć przyszłościowo jako o związku na całe życie


Myśląc już o rozwodzie? Co się #!$%@? porobiło z tymi ludźmi? Nie dość że materialista, to jeszcze fatalista XD
  • Odpowiedz