Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie ze wykopki na kazdym kroku pisza ze NIE WOLNO placic za dziewczyne, kolacje zawsze pol na pol i bron boze sponsorowac wakacji bo jest sie wtedy cuckiem i betabankomatem XD
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD
Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej
#zwiazki
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typie, weź się skup komu odpisujesz, bo ja w ogóle do tego nie nawiązywałam xD


@Cadfael: Typ ma mózg tak przeorany przez narko, że nie ogarnia co i do kogo piedoli xD
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly:

To zależy trochę od sytuacji. Niestety Polska jest taki bantustanem, że zdarząją się różnice zarobków x5.

Na Zachodzie te różncie są mniejsze więc łatwiej stosować zasadę płacenia na pół.
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: no ale wytłumacz mi jak można myśleć przyszłościowo jako o związku na całe życie o osobie, która nie dołoży się do mieszkania, na wakacje jej nie stać, na utrzymanie dzieci jej nie stać. No do końca życia mam sponsorować życie takiej niezaradnej osobie? Powtarzam nikt inteligentny nie będzie do końca życia pracował za minimalną. No nie ma takich osób. Człowiek chce mieć jakieś hobby, poszerzać horyzonty, a taka osoba
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: Każdy tutaj zarabia po 15k, ma łaskę modelkę.

A później widzisz wpisy na głównej o waleniu konia do papieru toaletowego pozostawionego w łazience w pociągu.

Ten portal dawno zszedł na psy. Faceci tutaj to większość przegrywow, którzy Ci będą mówić jak masz żyć. Jedynie gdzie byli to w Giżycku na wycieczce szkolnej w 2008 roku.

Także podsumowując. Niech każdy żyje tak jak uważa, a nie jak uważa wykopek. Chcesz
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer pewnie #!$%@? ci leb jak sie dowiesz ze sporo kobiet zyje z utrzymania meza i zajmuje sie domem xD w ogole na wszystko patrzec przez pryzmat ukladu i pieniedzy to trzeba byc nieprzyjemnym typem
  • Odpowiedz
tak, bo tylko w IT się dobrze zarabia... Chłopie nawet HR-ówka co skończyła gówno studia i cały dzień tylko popija kawkę nie zarabia minimalnej. O czym ty mi tu gadasz, że oprócz IT to cała Polska zarabia minimalną?


@4mmc-enjoyer: Tak, jako sektor tylko IT jest dobrze płatnym zawodem praktycznie od początku. Są też największe szansę na rozwój i dobre pieniądze.
Ta "HRówka" nie zarabia minimalnej owszem, za to do średniej
Krs90 - >tak, bo tylko w IT się dobrze zarabia... Chłopie nawet HR-ówka co skończyła ...

źródło: F01Z0zpXsAAVaxC

Pobierz
  • Odpowiedz
śmietnikiem to są chłopy bez żadnych wymagań co biorą Karyny z żabki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@4mmc-enjoyer: o, gurwa ćpun co przegrywa z uzależnieniami od alko i dragów wyzywa innych mężczyzn bo robią że swoim życiem co chcą. Kabaret xD Powinno się to skończyć przyjazdem śmieciarki gdy się przekręcisz, byłoby ideolo pod te twoja tezę że śmietnikiem xD
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: U mnie jest podobnie. Zarabiam ok 2,5x tyle co moja różowa, więc wszystko płacimy w proporcjach mniej więcej 2 do 1 - za mieszkanie, za wakacje, za restauracje. Dla mnie to jest kompletnie normalny układ.
  • Odpowiedz
@maad: no jak się żyje chwilą i tym co jest tu i teraz to można sobie tak bimbać z Karynami z żabki, ale jak chcesz zapewnić odpowiednie warunki swoim dzieciom to jednak trzeba brać poprawkę na sytuację finansową.
Znam nawet przypadek gdzie chłop kupił mieszkanie za wyłącznie swoje pieniądze + kredyt tylko na siebie, zapisał babę 50:50 bo była w ciąży i chciał zapewnić odpowiednie warunki dzieciom, a ta dokładnie
  • Odpowiedz
no ale wytłumacz mi jak można myśleć przyszłościowo jako o związku na całe życie o osobie, która nie dołoży się do mieszkania, na wakacje jej nie stać


Nadal nie wiem co pieniądze mają do wartości człowieka i wspólnych tematów, wytłumaczysz mi to wreszcie?

Możesz se pieprzyć że pieniądze nie są ważne, tylko ciekawe co powiesz jak dzieci przyjdą na świat.


@
  • Odpowiedz
a jaką wartość ma baba która do końca życia będzie siedzieć na kasie w biedronce, na nic ją nigdy nie będzie stać, mieszkanie - zapomnij, wakacje - zapomnij, zapewnić jakieś warunki dziecku - zapomnij? Wieczne narzekanie jak to jej źle, a nie zmieni nic.

mam babę po studiach co zarabia minimalną ALE widzę że się stara, ma ambicje i chce to zmienić, gdyby tak nie było to był ją olał.


@4mmc-enjoyer
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: a zrozumiesz że osoba inteligentna nie będzie zarabiać minimalnej do końca życia, czy jakoś inaczej mam Ci to przeliterować? Jeśli ktoś nie ma ambicji, wykształcenia, nic z tym nie robi to jest on bardziej wartościowy od osoby która chce mieć lepszą sytuację, patrzy przyszłościowo, kształci się w wolnym czasie - zamiast siedzieć na netflixie itp?
  • Odpowiedz