Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie ze wykopki na kazdym kroku pisza ze NIE WOLNO placic za dziewczyne, kolacje zawsze pol na pol i bron boze sponsorowac wakacji bo jest sie wtedy cuckiem i betabankomatem XD
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD
Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej
#zwiazki
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4mmc-enjoyer

Nie każdy chce mieć kobietę z nizin społecznych - mam wybór, więc wybieram.


Póki co to ty tu ładnie pokazałeś jaką niziną społeczną jesteś. Zdajesz sobie w ogóle z tego sprawę?

Obstawiam, że nie zdajesz sobie z tego sprawy i uważasz się za kogoś lepszego. :D
  • Odpowiedz
@SonidoStark: tu nie ma sensownego wyjścia, baba jak siedzi w domu to dziczeje, w pracy za minimalną obraca się w kręgu osób o takim samym poziomie ambicji - czytaj zerowym. Sponsorowanie wszystkiego babie do końca życia to też kiepska wizja...
@darknightttt no i dobrze, znajdzie sobie debila co patrzy tylko na wygląd i będą świetnie dobrani.
@Krupier a no tak, po to kułem po nocach, po to szkoliłem
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly niektórzy mają takie wąskie myślenie, że aż boli ehh
jesteś super chłopak nie przejmuj się krytyką, piszą tak z zazdrości bo sami nigdy nie będą mieć kobiety a co dopiero zabrać ją na wakacje
  • Odpowiedz
Nie powinno być też tak, że facet za każdym razem płaci za dziewczynę. Ja jakbym była w takiej sytuacji czułabym się jak jakaś utrzymanka. Nigdy nie wymagałam tego, żeby ta druga osoba za mnie płaciła - na, często było tak, że to ja wyciągałam portfel. Wychodzę z założenia, że koszta powinno się w miarę możliwości dzielić po połowie.
  • Odpowiedz
Nie chce mi się odpowiadać wszystkim, więc napiszę ogólnie. Już pomijając stuację, która jeszcze do niedawna uznana byłaby za mezalians (przedstawiciel klasy średniej z 15k na łapę miesięcznie wiązący się z kobietą na minimalnej) to nie ma takiej matematycznej szansy, żeby osoba zarabiająca minimalną (przed sztucznym podnoszeniem przez PiS, bo minimalna 2k to właśnie okres sprzed ich powtórnych rządów) była osobą ambitną i zaradną z dobrym wykształceniem. Za zaradność, ambicję i dobre
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: Nie o to chodzi, że nie wolno - przecież jak ktoś ma kasę to się może nią podzielić. Chodzi o to, żeby:

1) Nie robić tego na początkowym etapie relacji - bo jak rozpieścisz laskę na samym początku, to jest duże prawdopodobieństwo że ona leci na Twoje frukta finansowe a nie na Ciebie

2) Jeśli już to robisz, to żeby to dla niej była forma prezentu a nie jakiś
  • Odpowiedz
a no tak, po to kułem po nocach, po to szkoliłem się poza godzinami pracy, przerobiłem ze 100 rozmów o pracę, wszystko po to żeby związać się z babą z żabki której jedynym zainteresowaniem jest netflix, a ambicje to może miała ale w szkole podstawowej... Jeszcze mam jej wszystko sponsorować do końca życia, bo ona daje mi "siebie" tak?


@4mmc-enjoyer: no i po co ci to wszystko skoro pozostałeś niziną
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: Należy grać w swojej lidze. Również ekonomicznej. Ty masz piętnastaka? To ona dychę. Albo vice versa.
Na dłuższą metę takie połączenia 15k+4k dobrze nie zadziałają, troszkę szkodzą, a nawet jeśli dadzą radę to będą to klasyczne "wyjątki potwierdzające regułę" lub desperacja.

W optymalnym świecie szóstki z ryja grają też na szóstki, a ludzie z poziomu X wiążą się z ludźmi podobnego pułapu.

Temat zamykam.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer kurs na farmaceutę - chłopie odstaw to 4mmc.
Albo jesteś trollem albo przegrywem, ale powiem tobie jedno - nie każdy traktuje kasę jako coś ważnego. Chłop płaci bo mu się to opłaca + kieruje się innymi wartościami.

Życzę Ci byś też kiedyś był w takiej sytuacji gdzie nie będziesz miał dużego wyboru gdzie pracować - może wtedy nabierzesz trochę szacunku do drugiego człowieka
  • Odpowiedz