Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie ze wykopki na kazdym kroku pisza ze NIE WOLNO placic za dziewczyne, kolacje zawsze pol na pol i bron boze sponsorowac wakacji bo jest sie wtedy cuckiem i betabankomatem XD
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD
Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej
#zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 94
Ale chwalisz się czy żalisz, że wybrałeś na dziewczynę pędraka za minimalną?


@SonidoStark: Jak ktoś tak pisze, to albo jest złym człowiekiem albo nie pracuje. Ewentualnie ma perspektywę życiową oskarka, któremu tata po znajomości pracę załatwił.

serio wziąłeś se babę z jakiejś kasy z biedronki/żabki? na pewno macie multum wspólnych tematów xD


@4mmc-enjoyer Przecież zarabiany hajs nie wartościuje baby. Skąd wy się tu wzięliście?
  • Odpowiedz
  • 18
@Aokx: a jak niby mam ja traktowac? jak niewolnice?
mam swiadomosc ze it to odklejka w porownaniu do reszty zawodow i bardzo szybko zarabia sie duze pieniadze i nie jest to zasluga ze pracuje 2x ciezej niz reszta
  • Odpowiedz
@SonidoStark:

Ale chwalisz się czy żalisz, że wybrałeś na dziewczynę pędraka za minimalną?


Nigdy nie zrozumiem tego oceniania człowieka przez pryzmat tego ile zarabia i jaką ma pracę. Poznałem wartościowych ludzi którzy pracują za minimalną i poznałem toksycznych śmieci co zarabiają 20k....i na odwrót.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: nawet w małych miastach minimalną zarabiają osoby bez ambicji

@Wink a zawód też nie? nigdy w życiu nie wziąłbym karyny bez ambicji co stoi za kasą w żabce, czy wykonuje inne prace które zaliczają się do tymczasowych
  • Odpowiedz
@Wink: niby tak, ale jednak patrząc w dłuższej perspektywie, np. zakładanie rodziny, to jednak fajnie, jakby partnerka zarabiała również jak najlepiej, żeby budżet domowy był jak największy, aby wychować dziecko w jak najlepszych warunkach.

Dwa, jeżeli partnerce nie przeszkadzają tak niskie zarobki i nic nie robi, żeby to poprawić, nie ma planu na siebie, to w sumie trochę jest red flag i można się zastanowić, czy wiązać się z kimś
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem tego oceniania człowieka przez pryzmat tego ile zarabia i jaką ma pracę.


@Anthrax91: opowiedz mi ilu poznałeś wartosciowych ludzi pracujących w jakichś gownopracach typu ekspedientka w żabce xD Przecież to trzeba nie mieć w ogóle ambicji żeby coś takiego w życiu robić. I o czym z takmi ludźmi rozmawiasz, o nowej promocji na piwo w wielopaku xD?
  • Odpowiedz