Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie ze wykopki na kazdym kroku pisza ze NIE WOLNO placic za dziewczyne, kolacje zawsze pol na pol i bron boze sponsorowac wakacji bo jest sie wtedy cuckiem i betabankomatem XD
Moja byla zarabiala 2tys a ja w it 15, jakbym nie placil za nasze wyjazdy to bym nigdy nigdzie nie pojechal XD
Zrozumcie ze pieniadze to rzecz nabyta a dla bliskiej osoby chce sie jak najlepiej
#zwiazki
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a zawód też nie?


@4mmc-enjoyer: Też nie. Zawód nie jest często kwestią wyboru. To nie sklep, że idziesz i prosisz o pracę jako grafik i ją dostajesz. To trochę osobista kwestia, bo moja dziewczyna pracuje w sklepie obuwniczym. Malarka z niej świetna, ale nieśmiała. Próbowała wbić się w concept art, robi śliczne prace, ale... branża jest martwa dla nowych ludzi. Co z tego, że ludzie piszą jej komentarze jak świetnie maluje, skoro nic z tego nie ma? Zatem tak, zawód nie definiuje tego jaką jest osobą. Nie znam nikogo, żadnej biurwy z mojej pracy która by miała tyle pasji. Większość to typowe podróże, Netflix i spanie.

nigdy w życiu nie wziąłbym karyny bez ambicji co stoi za kasą w żabce, czy wykonuje inne prace które zaliczają się do
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: właśnie. Skąd wiesz, że tamta kobieta widziała w tobie człowieka, a nie spotykała się z Tobą z powodu korzyści materialnych?

A jeśli podtrzymujesz stanowisko, że byliście normalną parą, to dlaczego się rozstaliście?

Czy obecna partnerka też zarabia tyle, że nie byłaby wstanie sama się utrzymać?
  • Odpowiedz
@Zapaczony:

Dwa, jeżeli partnerce nie przeszkadzają tak niskie zarobki i nic nie robi, żeby to poprawić, nie ma planu na siebie, to w sumie trochę jest red flag i można się zastanowić, czy wiązać się z kimś takim na poważnie.


Tak, ale skąd chłop któremu odpisuję ma takie rzeczy wiedzieć. On już od samego początku ma kasjerkę za robala, sam to pisze. Tu nie ma co analizować scenariuszy jaka ta
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly

No przecież takie historie potwierdzają tylko słowa tych wykopków, podmiot liryczny przedstawiony we wpisie nigdzie by z tą byłą nie pojechał, gdyby nie był betabankomatem i nie windował jej pozycji materialnej, gdzie różnica między partnerami jest ogromna. Po co się obrażać na fakty.
  • Odpowiedz
@Wink: tak, tak. Jeszcze napisz że z doktoratem potrafią w żabce na kasie stać. Nie każdy chce mieć kobietę z nizin społecznych - mam wybór, więc wybieram. Znam autystyczną dziewczynę co w szkole średniej nie wiedziała ile to 15+7, zrobiła sobie jakiś śmieszny kurs na farmaceutę i od buta dostała robotę w aptece, jak się chce to się da. A wracając do zarobków to nie każdy chce mieć utrzymankę. Jeszcze
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: wszystko wolno, Twoje pieniądze, Twoja sprawa. Jeżeli uważasz, że wyjazdy i chwile z nią były tego warte i nie czujesz się jakoś wykorzystany ani nic, no to nie widzę nic w tym złego.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer:

Nie każdy chce mieć kobietę z nizin społecznych


Ależ to ty takimi komentarzami brzmisz jak osoba z którą np. ja nie chciałbym mieć kontaktu. Taki typowy buc. Nie zapraszam do dyskusji, bo smród robisz tylko.
  • Odpowiedz
@Wink: no sorry, ale jak ktoś w wieku 30 lat dalej pracuje w żabce na śmieciowej umowie to ciężko taką osobę nazwać poważną. Niech takie Karyny znajdą sobie sebixa-fizola co jest na podobnym poziomie i problem rozwiązany. W momencie gdy Karynka pijała sobie tanie winka z psiapsiułami ja poświęcałem czas na kształcenie, naukę, bo mam ambicję aby kiepem nie być.
Nie wyobrażam sobie być sponsorem do końca życia tylko dlatego
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: nie słuchaj tych cymbałów, połowa z nich to nigdy baby nie miała xd. Naczytali się z tego powodu poradników pua i cytują to jak biblie.
Wiadomo jak widzisz ze laska Cie wyzyskuje to kop w dupe i elo ale jak jesteś w normalnym związku gdzie ma swój wkład ktôry nie musi być materialny to normalna rzecz
  • Odpowiedz
@Wink

Jak ktoś tak pisze, to albo jest złym człowiekiem albo nie pracuje. Ewentualnie ma perspektywę życiową oskarka, któremu tata po znajomości pracę załatwił.


Nie wziąłeś pod uwagę tego, że może być po prostu idiotą.
  • Odpowiedz
Nie chce mi się odpowiadać wszystkim, więc napiszę ogólnie. Już pomijając stuację, która jeszcze do niedawna uznana byłaby za mezalians (przedstawiciel klasy średniej z 15k na łapę miesięcznie wiązący się z kobietą na minimalnej) to nie ma takiej matematycznej szansy, żeby osoba zarabiająca minimalną (przed sztucznym podnoszeniem przez PiS, bo minimalna 2k to właśnie okres sprzed ich powtórnych rządów) była osobą ambitną i zaradną z dobrym wykształceniem. Za zaradność, ambicję i dobre
  • Odpowiedz